Darmowa dostawa od 199,00 zł

Misie szumisie do usypiania lub z bajkami

( ilość produktów: 2 )

Popularność szumisiów przybiera na sile. To produkty, które pokochały zarówno dzieci, jak i rodzice. Szumiące zabawki pluszowe produkowane przez polską markę zachwycają funkcjonalnością i niepowtarzalnym designem. Szumisie z kołysankami i czujnikiem snu stanowią obowiązkowy element każdego łóżeczka niemowlęcego, a nierzadko wózka dziecięcego czy fotelika samochodowego. Swoją sławę zawdzięczają przede wszystkim emitowanym szumom, które działają na maluchów kojąco, pozwalając ich szybko zasnąć. Marka Szumisie nie poprzestała jednak tylko na tym rozwiązaniu. Dziś swoją ofertę kieruje do noworodków, niemowląt, ale również starszych dzieci, proponując szumisie z bajkami. Sprawdź modele dostępne w naszym sklepie dziecięcym online i zamów model idealny dla dziewczynki lub chłopca!

Szumisie do usypiania noworodków i niemowląt – odkryj niezawodny patent

Szumisie z szumami to skuteczny sposób na uspokojenie i usypianie dziecka. Urocze maskotki posiadają wewnątrz mechanizm, który wycisza je, uspokaja, a finalnie pomaga zasnąć. Podstawowa wersja „szumiącego serca” wytwarza 5 rodzajów szumów: biały, różowy, szum fal morskich, deszczu i szum wód płodowych z bijącym sercem. Kolejny wariant przewiduje już nie tylko funkcje szumów, ale i czujnik snu. Najbardziej rozbudowana wersja szumiącego misia do usypiania zawiera wszystko to, co wymienione wyżej, a ponadto 8 kołysanek, 10 utworów muzyki klasycznej i możliwość nagrania własnego głosu. Chcesz przeczytać dziecku jego ulubioną bajkę, a może zaśpiewać kołysankę i odtwarzać ją w razie potrzeby? Z szumisiem do usypiania to osiągalne.

Szumiś do usypiania cieszy się dobrą sławą wśród świeżo upieczonych rodziców i nie ma w tym nic dziwnego. Noworodki uwielbiają zasypiać przy szumie, ponieważ pamiętają go z brzucha mamy. Wówczas czują się bezpiecznie i łatwiej zasypiają. Z perspektywy rodzica to ogromna pomoc w codziennej opiece nad dzieckiem.

W sklepie dziecięcym Smykoland znajdziesz następujące zabawki pluszowe marki Szumisie:

  • miś szumiś – Lucas, Franek, Suzy, Simon, Lily, Lena,
  • królik szumiś – różowy, szary, beżowy, écru,
  • szumiący kocyk przytulanka dou dou – niebieski, różowy, écru,
  • szumiąca misiopodusia – szara, écru/róż, ecru/grafit,
  • szumisie mini zawieszki – szare, różowe, miętowe, écru.

Szumisie z bajkami dla dzieci – kup pluszaka dla starszaka

Początkowo Szumisie powstały z myślą o noworodkach i niemowlakach, jednak marka szybko wpadła na pomysł stworzenia produktów dla starszych dzieci. Misie szumisie z bajkami to produkt skierowany do dzieci w wieku 2 lat. Serce szumiącej zabawki pluszowej w tym wydaniu kryje 12 bajek i 5 dźwięków natury (szum deszczu, morza i wiatru, odgłosy lasu i dźwięki ogniska). Bajki odtwarzają się w 2 trybach – czyta je lektor lub lektorka. Co istotne, treści wszystkich „opowiadań” zostały napisane z myślą o wsparciu zasypiania dziecka, jak również jego rozwoju. Jakby tego było mało, każdą „historyjkę” skonsultowano z psychologami, co czyni omawiany produkt absolutnie niepospolitym. Nagranie własne? Tę opcję również uwzględniono w szumiącej zabawce pluszowej z bajkami.

Szumiś z bajkami szybko zyskał sympatię sporego grona rodziców i dzieci. Jest niezawodny w wielu sytuacjach – nie tylko wieczorem przed snem czy w ciągu dnia podczas drzemki, ale i podczas podróży, a nawet w żłobku czy przedszkolu. Miękkie i miłe w dotyku maskotki szumiące z mechanizmem odtwarzającym bajki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: różowej i granatowej.

Szumiące maskotki polskiej marki Szumisie – bezpieczne i praktyczne

Oferowane zabawki pluszowe w całości produkowane są w Polsce. Szumiś szyty jest atestowanych materiałów, dzięki czemu mogą z nich korzystać dzieci już od pierwszych dni życia. W razie zabrudzenia lub chęci odświeżenia możesz go wrzucić do pralki – wystarczy, że wcześniej wyjmiesz mechanizm szumiący z brzuszka misia. Zalecana temperatura prania maskotki szumiącej to 40 stopni. Trzymając się tej wytycznej, nie musisz obawiać się, że szumiś straci kształt czy zmieni wielkość.

Maskotka szumiąca to genialny pomysł na prezent dla dziecka. Szumisie do usypiania z czujnikiem snu czy kołysankami są jednym z obowiązkowych produktów na liście wyprawkowej i niezwykle powszechnym pomysłem na prezent z okazji babyshower. Szumiący miś z bajkami sprawdzi się z kolei doskonale w formie podarunku dla starszego, przynajmniej 2-letniego dziecka. Czy już wiesz, który produkt wybierzesz?

Szumisie dla dzieci, niemowląt i noworodków możesz kupić nie tylko w sklepie internetowym, ale i w jednym ze sklepów stacjonarnych. Znajdziesz nas w: Bydgoszczy, Koninie, WłocławkuToruniu lub Gnieźnie.

pixel