Darmowa dostawa od 199,00 zł

Foteliki samochodowe Włocławek

Mieszkasz we Włocławku lub w niedalekiej odległości od niego i szukasz sklepu, w którym kupisz fotelik samochodowy dla dziecka? Odwiedź sklep Smykoland położony przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 53 w Toruniu i zapoznaj się z pełną gamą fotelików samochodowych dla dzieci w każdym wieku.

Jesteś na etapie zakupu fotelika samochodowego dla noworodka, a może dla starszego już dziecka? Dobra wiadomość – u nas kupisz fotelik do auta idealnie dopasowany do wieku, wagi i wzrostu Twojej pociechy. Dysponujemy fotelikami ze wszystkich kategorii wagowych, zarówno tych podstawowych, jak i mieszanych. Te ostatnie, jak sama nazwa wskazuje, stanowią połączenie kilku grup wagowych, dzięki czemu posłużą dziecku na dłużej. Uznaje się je za rozwiązanie ekonomiczne, choć nie zawsze najlepsze. Bez obaw, w zasadzie nie musisz posiadać żadnej wiedzy o fotelikach samochodowych ani zgłębiać tego tematu, ponieważ nasi specjaliści z chęcią wskażą odpowiedni produkt dla Twojego dziecka. Możesz nam zaufać!

Czy wiesz, że dopasowanie fotelika względem wagi, wzrostu, aż w końcu wieku dziecka może okazać się niewystarczające? Obowiązkową czynnością poprzedzającą zakupy jest przymierzenie fotelika w pojeździe. Mylne jest przekonanie, że każdy jeden fotelik pasuje do każdego samochodu. W naszym sklepie dla dzieci i niemowląt we Włocławku zawsze zachęcamy klientów, aby przymierzyli potencjalny fotelik w aucie, którym będą przemieszczać się z maluchem. Cały „proces weryfikacyjny” odbywa się na parkingu przed budynkiem naszego sklepu. Jest to miejsce absolutnie bezpieczne i komfortowe dla klientów. Tutaj także „szkolimy” rodziców, jak w sposób poprawny i bezbłędny zamontować fotelik samochodowy w pojeździe.

Sklep z fotelikami samochodowymi dla dzieci i niemowląt Włocławek – dlaczego Smykoland?

Fotelik samochodowy to produkt, który bezwzględnie powinien zapewniać dziecku bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Doskonale o tym wiemy, dlatego w ofercie naszego sklepu dziecięcego we Włocławku znajdziesz foteliki pochodzące od renomowanych producentów – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Avionaut, Cybex, Britax Romer, BabysafeMaxi Cosi, Joie, Nuna – to marki, których produkty dostępne są od ręki w Smykolandzie! Oczywiście nie poprzestajemy tylko na nich. Mamy do zaoferowania foteliki wielu innych zaufanych producentów.

Wszystkie produkty z tej kategorii posiadają niezbędne certyfikaty (ECE R44-03 lub ECE R44-04), a większa część z nich spełnia najnowszą normę i-Size (ECE R129). Co więcej, w naszej ofercie nie brakuje fotelików, które pozytywnie przeszły rygorystyczne testy zderzeniowe, m.in. ADAC.

Podchodząc do wyboru fotelika samochodowego dla swojej pociechy, musisz wiedzieć, że na kategorii wagowej czy marce się nie skończy. Równie istotne pozostają kwestie montażu. Fotelik samochodowy dla dziecka może być mocowany w aucie za pomocą systemu isofix lub przy wykorzystaniu pasów bezpieczeństwa. O ile w nowych samochodach standardem są uchwyty pozwalające na montaż isofix, o tyle w starszych modelach można się ich nie doszukać. Spokojnie – w ofercie naszego sklepu dziecięcego we Włocławku kupisz zarówno foteliki samochodowe z isofix, jak i modele bez isofix (na pasy).

To jednak nie koniec, ponieważ na rynku do wyboru mamy foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy (RWF), lub przodem (FWF) oraz takie, które pozwalają na montaż w obu stronach. Jest to bardzo ważny wątek, obok którego nie można przejść obojętnie.

Akcesoria do fotelików samochodowych Włocławek – wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu

Przy zakupie fotelika samochodowego dla niemowlaka lub starszego dziecka, polecamy rozważyć zakup bazy isofix. Artykuł ten zapewnia stabilne i pewne zamocowanie fotelika w pojeździe, a przy tym ułatwia i przyśpiesza jego montaż.

Satysfakcjonujące zakupy nie obejdą się bez inwestycji w akcesoria stricte do fotelików samochodowych. W Smykolandzie we Włocławku mamy do zaoferowania różnorodne produkty z tej kategorii. Są to między innymi: kocyki lub śpiworki, wkładki antypotowe czy moskitiery.

Produkty samochodowe dla dzieci i niemowląt – podczas zakupu fotelika ten dział może okazać się dla Ciebie równie interesując. Znajdziesz tu artykuły, takie jak: lusterko do obserwacji dziecka, kolorowe osłonki przeciwsłoneczne na szybę, praktyczne organizery lub stoliki do auta dla dzieci.

Do zobaczenia na zakupach w sklepie Smykoland Włocławek!

 

pixel