Darmowa dostawa od 199,00 zł

Uniwersalne parasolki do wózka spacerowego i gondoli

( ilość produktów: 2 )

Szukasz czegoś w rodzaju przedłużenia daszka wózka dziecięcego? Chcesz ochronić swoje dziecko przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi podczas spacerów, wycieczek? Zwróć uwagę na uniwersalne parasolki do wózków dla dzieci, które z powodzeniem sprawdzą się w przypadku gondoli lub spacerówki. I choć najważniejszą funkcją oferowanych parasolek do wózków jest ochrona przed słońcem, tak okazują się one przydatne również podczas wiatru, deszczu, śniegu czy mrozu. Już teraz sprawdź dostępne modele parasolek do wózków dziecięcych i zamów online wybrany model – szybko i bez wychodzenia z domu! Preferujesz zakupy stacjonarne? Znajdziesz nas w: Bydgoszczy, Koninie, GnieźnieToruniu i Włocławku.

Parasolka do wózka dziecięcego z filtrem UV – postaw na bezpieczeństwo i funkcjonalność

Dostępne w ofercie naszego sklepu dziecięcego parasolki do wózka to głównie modele uniwersalne. Wyposażone w odpowiednie uchwyty pozwalają na łatwy i szybki montaż parasolki do każdego rodzaju wózka dziecięcego, którego rurki są owalne lub okrągłe. Na konstrukcję omawianych produktów składają się elementy ruchome, które dają możliwość ułożenia parasolki w dogodnej dla dziecka pozycji. Regulacja pochylenia, bo o niej mowa, to istotna funkcjonalność, która przekłada się na najwyższy komfort podróżowania dziecka w wózku spacerowym wielofunkcyjnym czy głębokim.

Każda parasolka do spacerówki bądź gondoli, którą możesz kupić w naszym sklepie dla dzieci i niemowląt, wykonana jest z wysokiej jakości materiałów „wózkowych”, bezpiecznych dla maluszka. Tkaniny, na bazie których powstały oferowane parasolki do wózków posiadają odpowiednie atesty. Brak wystających, ostrych elementów sprawia, że dziecko nie jest narażone na skaleczenie się.

Stylowy parasol do gondoli lub spacerówki  – wybierz kolor pasujący do posiadanego wózka

Parasolki do wózków dziecięcych występują w naszym sklepie w szerokiej palecie kolorystycznej. U nas znajdziesz parasole w niemal wszystkich kolorach: czarne, szare, grafitowe, granatowe, zielone, niebieskie, czerwone, białe itd. Zależy Ci, aby omawiany produkt stapiał się z kolorem wózka dziecięcego, a może wręcz przeciwnie – kontrastował z nim? Odpowiemy na każdą Twoją potrzebę.

Sprawdź pozostałe akcesoria do wózków dziecięcych dostępne w sprzedaży naszego sklepu: śpiworki, mufki, torby, wkładki, prześcieradła, gondole, stelażesiedziska spacerowe.

pixel