Darmowa dostawa od 199,00 zł

Mufki do wózka i rękawice do wózka z futerkiem lub bez

( ilość produktów: 11 )

Sezon zimowy w pełni, a Ty jako rodzic lub opiekun poszukujesz ocieplaczy na dłonie, by móc komfortowo prowadzić wózek dziecięcy? Zainwestuj w wysoce praktyczne rozwiązanie – rękawiczki lub mufkę do wózka. Dzięki nim niska temperatura, silny wiatr, opady deszczu lub śniegu nie będą Ci straszne. W ofercie naszego sklepu dla dzieci i niemowląt – Smykolandzie – znajdziesz mufki i rękawice na wózek uznanych marek: Cottonmoose, X-lander, Cybex, Petite&Mars itp. Oznacza to tylko jedno – najwyższą jakość zastosowanych materiałów i nieprzypadkowy design. Już teraz sprawdź, jakie mufki i rękawiczki do wózka spacerowego dostępne są w aktualnej sprzedaży naszego sklepu dziecięcego online!  

Mufka do wózka – dlaczego warto postawić na ten produkt?

Mufka na wózek cieszy się ogromną popularnością wśród rodziców. To, co wyróżnia tenże produkt na tle pozostałych ocieplaczy na dłonie to fakt, że mufkę możemy przypiąć do wózka, a w razie potrzeby błyskawicznie wyjąć z niej dłonie. W końcu sytuacje takie jak: podanie dziecku smoczka, przykrycie go kocykiem niemowlęcym, regulacja budki czy też oparcia w wózku to coś zupełnie normalnego i częstego podczas spacerów z maluszkiem.

Produkt, o którym mowa, wyglądem przypomina jedną, dużą rękawice z dwoma otworami czy też tunelami na dłonie. Tutaj dłonie znajdują się tuż obok siebie – tzw. mufka w wersji pojedynczej. Okazuje się jednak, że taki wariant mufki do wózka to nie jedyna propozycja na rynku. Producenci tego typu akcesoriów poszli o krok dalej i dziś oferują nam zimowe mufki do wózka w formie rękawic. W tym wypadku mamy do czynienia z mufkami-rękawicami, które nie są ze sobą w żaden sposób połączone – tzw. mufki do wózka w wersji podwójnej. Zarówno pierwsza wersja ocieplaczy na dłonie, jak i druga ma swoich zwolenników. Na którą Ty postawisz?  

Rękawiczki do wózka – co przemawia za zakupem tego produktu?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na powyższe pytanie, niemniej z naszego doświadczenia wynika, że na rękawice do wózka zwłaszcza te z futerkiem decydują się osoby, dla których bardzo ważny jest wysoki komfort termiczny. Spacer z dzieckiem to nie zawsze wyłącznie spokojne przechadzanie się po parku. Nierzadko podczas takiego wyjścia wstępujemy do sklepu, a po tym wracamy już do domu w towarzystwie siatki czy też torby na zakupy. Wówczas świetnym rozwiązaniem jest odpięcie jednej rękawiczki od wózka, a tym samym zapewnienie obu dłoniom ochrony przed zimnem. W przytoczonej sytuacji posiadanie rękawic na wózek gwarantuje komfort cieplny zarówno tej dłoni w której trzymamy zakupy, ja i tej, którą prowadzimy wózek spacerowy czy gondolę.

Co istotne, rękawice na wózek to produkt uniwersalny, a co za tym idzie, spokojnie mogą z niego korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Producenci zadbali o to, by mogli je używać zarówno osoby o mniejszych, jak i większych dłoniach.  

Mufka na wózek lub rękawice do wózka – kup produkt wysokiej jakości w sklepie dziecięcym Smykoland

Mufki na wózek bądź rękawice do wózka kupione w naszym sklepie dziecięcym online to absolutnie dobra inwestycja, której nie będziesz żałował. Dokładamy wszelkich starań, by prezentowany asortyment cechował się bezkompromisową jakością zarówno pod względem doboru materiałów, jak i estetycznego wykończenia. Dostępne w sprzedaży naszego sklepu mufki i rękawice na wózek wykonane są z miękkich i wodoodpornych tkanin, zaś ich wnętrze wypełnione jest ciepłym polarem czy tzw. „misiem”.

Podążając za tym co modne, nowoczesne, niebanalne – prezentujemy tylko takie artykuły, które wpisują się w najnowsze trendy modowe. Mufka do wózka czarna, szara, z futerkiem – odpowiemy na te i inne potrzeby! Na tym jednak nie koniec. Współpraca z najlepszymi markami dziecięcymi przyczyniła się do tego, że obecnie możemy Wam zaoferować mufki czy też rękawice pasujące do śpiworków zimowych z tej samej linii. Często pytacie nas, czy w swojej ofercie posiadamy śpiworek do wózka z mufką. Odpowiedź na to pytanie już padła, natomiast musicie wiedzieć o czymś jeszcze… Mufki, rękawice, śpiworki na zimę dla dzieci – produkty te wykorzystacie nie tylko w przypadku wózków dziecięcych, ale i przy sankach. A to tylko potwierdza, że inwestycja w wyżej wymienione akcesoria jest w zupełności uzasadniona, a wręcz konieczna.

Mufka czy rękawiczki do wózka? Podejmij ostateczną decyzję i zamów produkt w sklepie internetowym lub odwiedź nasze sklepy stacjonarne. Znajdziesz nas w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Koninie oraz Gnieźnie.

pixel