Darmowa dostawa od 199,00 zł

Wózki wielofunkcyjne 2w1 i 3w1

( ilość produktów: 139 )

Wózki wielofunkcyjne zdecydowanie wysuwają się na prowadzenie, jeśli chodzi o wybór pierwszego wózka dziecięcego przez rodziców spodziewających się w niedługim czasie przyjścia na świat swojej pociechy. Przyszli rodzice mogą zdecydować się na wózek 2w1 lub 3w1. Jak sama nazwa wskazuje, wózki wielofunkcyjne pełnią kilka funkcji jednocześnie, a to z kolei tłumaczy ich ogromną popularność.

Przez wózek 2w1 należy rozumieć produkt łączący gondolę wraz ze spacerówką, natomiast przez wózek dziecięcy 3w1 wózek pełniący funkcję zarówno gondoli, spacerówki, jak i fotelika samochodowego. Trzeba przyznać, że wózek tego typu to niesamowicie praktyczny zakup. Raz zakupiony posłuży dziecku znacznie dłużej niż tradycyjny wózek jednofunkcyjny – gondola. W ofercie naszego sklepu dziecięcego znajdziesz wózki wielofunkcyjne zarówno 2w1, jak i 3w1 kilkunastu renomowanych producentów, między innymi: Anex, Bebetto, Cybex, Invesio, Junama, Tutis, Venicci, X-lander i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktową!  

Wózek 2w1 – kiedy warto się na niego zdecydować?

Wózki 2w1 to połączenie wózka głębokiego oraz tak zwanej spacerówki. Wózek głęboki, a więc tak zwana gondola, wyposażona jest w specjalnie wyprofilowane podłoże oraz miękki materac, stwarzając tym samym idealne warunki do przewożenia dziecka od pierwszych dni jego życia. W momencie, gdy maluch podrośnie i zacznie samodzielnie siadać, wózek 2w1 można z łatwością przeobrazić w wózek spacerowy, który posłuży do około 3 roku życia. Większość modeli wózków tego typu pozwala na montaż w dwóch kierunkach jazdy – albo twarzą do rodzica, albo zgodnie z kierunkiem podróży. Biorąc pod uwagę fakt, że wózek wielofunkcyjny 2w1 to nie tylko wygoda, bezpieczeństwo czy komfort podróżowania, ale i znaczna oszczędność pieniędzy, inwestycja w ten produkt jeszcze przed narodzinami dziecka, to strzał w dziesiątkę. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości bądź pytania związane z wózkami 2w1, to zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Odpowiemy na każde Twoje pytanie, a finalnie dobierzemy wózek wielofunkcyjny odpowiedni zarówno do Twoich oczekiwań, jak i możliwości finansowych.  

Wózek 3w1 – co przemawia za tym produktem?

Ze względu na funkcjonalność i wygodę  użytkowania wózki 3w1 to rozwiązanie wprost idealne dla przyszłych rodziców. W tym jednym produkcie kryją się aż trzy funkcjonalności – wózek głęboki, wózek spacerowy oraz fotelik samochodowy 0-13 kg. Producenci wózków wielofunkcyjnych 3w1 zadbali o to, by proponowane produkty zapewniały dzieciom nie tylko bezpieczeństwo czy komfort, ale i prezentowały się modnie i nowocześnie. Wspomnieć należy oczywiście o względach finansowych, bowiem podobnie jak w przypadku wózków 2w1, tak i tutaj, możemy liczyć na znaczne oszczędności. Innymi słowy, zakup każdego elementu wchodzącego w skład wózka 3w1 oddzielnie, wiązałby się z wyższymi kosztami. Warto zatem nie zrażać się do dość wysokiej ceny tego typu wózka dziecięcego, a na spokojnie przeanalizować potencjalny zakup. Sprawa jest stosunkowo prosta, jeżeli cenisz sobie rozwiązania elastyczne, praktyczne i uniwersalne, bo na przykład każdy Twój dzień to nieustanna gonitwa od jednego zajęcia do drugiego. Brzmi znajomo? W takim razie wózek wielofunkcyjny 3w1 na pewno ułatwi codzienną opiekę nad maluszkiem. W kwestii dodatkowych pytań związanych z wózkami dziecięcymi 3w1 pozostajemy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z funkcjonalnością wózka 3w1, dostępnością danego modelu w naszym sklepie dziecięcym online – wiedz, że zawsze możesz się z nami skontaktować, czy to mailowo, czy telefonicznie.  

Wózki 2w1 i 3w1 – funkcjonalność idąca w parze z nowoczesnym designem

Decyzja o wyborze rodzaju wózka wielofunkcyjnego podjęta? Świetnie, wobec tego czas na kwestie o wiele bardziej przyjemne – design wózka! W ofercie Smykolandu spotkasz się z modelami wózków wielofunkcyjnych, które wpisują się w najnowsze trendy modowe. Producenci wózków dziecięcych, z którymi współpracujemy, regularnie aktualizują swoje oferty o coraz to nowsze, ciekawsze czy też atrakcyjniejsze wersje wózków 3w1 oraz 2w1. I dlatego możemy śmiało powiedzieć, że dysponujemy wózkami wielofunkcyjnymi – nowoczesnymi i stylowymi – w praktycznie każdym możliwym kolorze. Począwszy od uniwersalnych odcieni typu czerń, biel czy szarość, poprzez odważne i intensywne barwy – niebieski czy pomarańczowy, aż po delikatne i wyważone kolory pastelowe – miętowy, pudrowy róż, szary, a nawet brzoskwiniowy. Jesteśmy przekonani, że dzięki mnogości kolorów, ale i wzorów wybierzesz idealny wózek wielofunkcyjny dla dziewczynki lub chłopca.

Na koniec zaznaczymy tylko, że posiadamy również wszelkie niezbędne akcesoria do wózków dziecięcych, takie jak torba do wózka wielofunkcyjnego, parasolka i moskitiera do wózka dziecięcego, specjalne adaptery do fotelika bądź gondoli, wkładki i śpiwory do wózka dla dziecka i wiele innych. Dzięki tego typu produktom uzupełniającym wyprawy z maluszkiem staną się jeszcze bardziej komfortowe i przyjemne.

pixel