Darmowa dostawa od 199,00 zł

Nawilżacze powietrza dla dzieci i niemowląt

( ilość produktów: 2 )

Nawilżacz powietrza do pokoju dziecka to produkt, w który inwestuje coraz więcej rodziców, zwłaszcza w sezonie grzewczym. Domowe sposoby na suche powietrze w mieszkaniu typu rozwieszanie mokrych ręczników czy pieluszek na grzejnikach – jest nie tylko nieestetyczne, ale i prędzej czy później staje się zwyczajnie uciążliwe. Niewielki ultradźwiękowy nawilżacz powietrza dla noworodka lub starszego dziecka o przyjaznym maluszkowi kształcie stanowi rozwiązanie idealne. Niemniej dla wielu osób lepszą opcją może się okazać nawilżacz powietrza z lampką nocną i aromatyzerem. Każdy ze wspomnianych produktów znajdziesz w ofercie naszego sklepu dziecięcego. Wybierz produkt właściwy – dopasowany do potrzeb i oczekiwań. Zamów online najlepszy nawilżacz powietrza dla niemowlaka lub starszaka!   

Nawilżacz powietrza do pokoju dziecka – dlaczego warto?

Utrzymanie prawidłowego poziomu wilgotności powietrza w domu jest bardzo ważne. Przyjmuje się, że optymalny wynik, którego powinniśmy pilnować, jeśli chodzi o pomieszczenia zamknięte to 40-60%. Co ciekawe, taka wilgotność powietrza to korzyść zarówno dla człowieka, jak i wszystkiego tego, co znajduje się we wnętrzu. W kontekście umieszczenia nawilżacza w pokoju dziecka, oznacza to, że zyska na tym i Twoja pociecha, i rozmaite elementy wyposażenia wnętrza, takie jak: łóżeczko dziecięce, komoda dziecięca, odzież i obuwie dla dzieciksiążeczki itp. Wiedziałeś o tym?

Ważna informacja! Aby kontrolować poziom wilgotności powietrza w pokoju Twojego brzdąca, musisz zaopatrzyć się w higrometr. Koszt tego typu przyrządu nie jest wysoki. Jeśli tylko zaobserwujesz, że poziom wilgotności spadł poniżej zalecanego wyniku, uruchom nawilżacz powietrza w pokoju dziecięcym. Pamiętaj jednak, aby nieustannie doglądać, czy poziom wilgotności powietrza przesadnie nie wzrósł. Za wysoka wilgotność powietrza w pokoju maluszka może prowadzić do rozwoju pleśni i grzybów.

Trzeba zaznaczyć, że organizm noworodków i niemowląt jest szczególnie narażony na konsekwencje przesadnie suchego powietrza. Oznacza to, że nawilżacz powietrza dla niemowlaka lub starszaka to inwestycja, która pozwoli go uchronić przed wysuszeniem śluzówki prowadzącym do zwiększonej podatności na infekcje górnych dróg oddechowych. Kaszel, chrypka, ból gardła, ból zatok, a nawet pogorszenie jakości widzenia czy spadek koncentracji – Twoje dziecko nie musi się z nimi zmagać, jeśli tylko kupisz odpowiedni nawilżacz do pokoju dziecięcego.  

Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy dla noworodka, niemowlaka i starszego dziecka – postaw na sprawdzone rozwiązanie

Na rynku znajdziesz mnóstwo nawilżaczy dla dzieci i niemowląt. Pośród tych wszystkich propozycji w pokoju dziecka najlepiej sprawdzi się nawilżacz ultradźwiękowy. Dokładnie tego typu produkt znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Co istotne, dostępne w sprzedaży Smykolandu nawilżacze dla dzieci to artykuły znanej marki MesMed, która przywiązuje ogromną wagę do jakości i bezpieczeństwa oferowanych produktów. Wybierając ultradźwiękowy nawilżacz powietrza dla niemowlaka lub starszego dziecka od MesMed, możesz być w zupełności spokojny, ponieważ stawiasz na produkt posiadający certyfikat CE.

Nawilżacz powietrza ultradźwiękowy dla dzieci działa na zasadzie rozbijania kropli wody na mikroskopijne cząsteczki. W ten sposób z wnętrza nawilżacza wypychana jest delikatna, chłodna mgiełka. Zaletą tego rodzaju produktu jest cicha praca, wysoka wydajność i niskie zużycie energii. Ponadto w nawilżaczach powietrza do pokoju dziecka MesMed zastosowano specjalne filtry, które zabijają bakterie znajdujące się w wodzie, pochłaniają chlor oraz inne szkodliwe substancje, a nawet likwidują nieprzyjemne zapachy. Praktycznym rozwiązaniem w omawianych nawilżaczach dla niemowląt i dzieci jest możliwość płynnej regulacji strumienia pary wodnej oraz zmiany jej kierunku.

MesMed oferuje także bezpieczne inhalatory dla dzieci i niemowląt.  

Nawilżacz powietrza z lampką i aromatyzerem – zainwestuj w produkt wielofunkcyjny dla niemowlaka lub starszego dziecka

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza do pokoju dziecka może spełniać się także w roli lampki nocnej i aromatyzera. Łagodne kolory, jakie oferuje lampka nocna, sprawią, że w pokoju niemowlaka każdego wieczoru zagości przyjemny nastrój sprzyjający wyciszeniu i odpoczynkowi. Z kolei aromatyzer umożliwi wykorzystanie wybranych olejków eterycznych (odprężających bądź zapobiegających infekcjom), czego efektem będzie subtelna, niemal niewidoczna mgiełka unosząca się we wnętrzu. Co istotne, urządzenie mimo że łączy w sobie dokładnie 3 funkcje, cechuje się niewielkimi rozmiarami, a to oznacza, że możesz je umieścić zarówno na szafce nocnej, komodzie dziecięcej, a w razie potrzeby przenieść do salonu, sypialni czy biura.  

Nawilżacz do pokoju dziecka – wybierz model przyjazny maluchowi

Nawilżacz powietrza dla dziecka powinien być nie tylko funkcjonalny czy bezpieczny, ale i atrakcyjny wizualnie. Dostępne w Smykolandzie produkty z tej kategorii dokładnie takie są. Starannie dobraliśmy asortyment, tak aby każdy jeden nawilżacz powietrza zakupiony w naszym sklepie dziecięcym stanowił wyjątkowy element wyposażenia pokoju dziecięcego. Nawilżacz z wizerunkiem małpki, kwiatuszka, a może uniwersalny, biały model z szarym wzorem? Już teraz odkryj niebanalny design nawilżaczy dla dzieci, niemowląt i noworodków!

pixel