Darmowa dostawa od 199,00 zł

Wózki dziecięce Toruń

Przymierzasz się do zakupu pierwszego lub kolejnego wózka dziecięcego? Szukasz modelu idealnego? Z największą przyjemnością doradzimy, podpowiemy i zasugerujemy właściwy wybór. W naszym sklepie dziecięcym w Toruniu spotkasz się z wieloma modelami wózków dziecięcych, począwszy od głębokich, poprzez wielofunkcyjne 2w1 i 3w1, aż po spacerowe i bliźniacze. W przypadku pierwszego wózka możesz postawić na klasyczną gondolę, choć (uwaga) masz jeszcze jedną bardzo ciekawą opcję. Jest nią wózek wielofunkcyjny. Dostępny w wersji 2w1 – połączenie gondoli i spacerówki – lub w wersji 3w1 poszerzonej o fotelik samochodowy z grupy wagowej 0-13 kg.

A może bardziej niż gondola lub wózek wielofunkcyjny interesuje Cię model spacerowy? I tu zaskoczymy Cię pozytywnie. Dysponujemy sporą liczbą spacerówek dla najmłodszych w rozmaitych wariantach. Określ teren, po którym najczęściej będziesz podróżować z maluszkiem i podaj kwotę, jaką chcesz przeznaczyć na zakup wózka spacerowego, a całą resztą zajmiemy się my!

W Smykolandzie w Toruniu kupisz wszelkie niezbędne akcesoria do wózków dziecięcych. Praktyczne i atrakcyjne wizualnie – takie są śpiworki i mufki do wózka, torby dla mam, parasolkiwkładki do gondoli i wszelkie pozostałe produkty z tej kategorii. Wyposażenie się w nie w sposób znaczący podnosi jakość spacerów z maluszkiem. Koniecznie zwróć uwagę na te artykuły podczas zakupów!

Bezpieczne wózki głębokie, 2w1 i 3w1, spacerowe, bliźniacze – kup w sklepie Smykoland Toruń

Bazując na wieloletniej obecności firmy Smykoland na rynku, wiemy, że klienci preferują produkty sprawdzone, pochodzące od znanych producentów. Dlatego ofertę naszego sklepu dziecięcego w Toruniu, jak również w pozostałych lokalizacjach zbudowaliśmy we współpracy wyłącznie z renomowanymi markami. Dotyczy to także wózków dla dzieci i niemowląt. X-lander, Anex, Bebetto, Coto Baby, Britax Romer, Venicci, Cybex itp. – to pionierzy w branży dziecięcej, a których produkty znajdziesz właśnie w Smykolandzie w Toruniu. Wózki dziecięce tych producentów to absolutne bezpieczeństwo, komfort, funkcjonalność i atrakcyjny, zdecydowanie niepospolity design. Czy nie tego oczekujesz od wózka dla swojej pociechy?

Zajrzyj do naszego sklepu z wózkami w Toruniu i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować. Nie masz upatrzonego modelu? Bez obaw, nasi doradcy przedstawią kilka rozwiązań odpowiadających Twoim potrzebom, oczekiwaniom i budżetowi. Przyjdź do Smykolandu przy ul. Szosa Bydgoska 60A w Toruniu – skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i fachowej wiedzy!

Chcesz sprawdzić naszą ofertę bez wychodzenia z domu, a może zrealizować zakup wózka online? Odsyłamy Cię do naszego internetowego sklepu dziecięcego!

pixel