Darmowa dostawa od 199,00 zł

Maty edukacyjne dla dzieci i niemowląt

( ilość produktów: 6 )

Maty interaktywne dla dzieci cieszą się ogromną popularnością wśród świeżo upieczonych rodziców, jak również osób poszukujących nietuzinkowego prezentu dla noworodka. Produkty z tej kategorii, dzięki przemyślanym rozwiązaniom, wspierają prawidłowy rozwój dziecka – zarówno w obszarze emocjonalnym, jak i fizycznym. Posiadając ten wyjątkowo praktyczny artykuł niemowlęcy, rodzice czy opiekunowie w końcu mają szansę wygospodarować chwilę dla siebie, czy to na wypicie kawy, zjedzenie posiłku bądź jego przygotowanie. Zainteresowany? Wobec tego sprawdź, jakie maty do zabawy dla dzieci i niemowląt na podłogę znajdziesz w ofercie Smykolandu – sklepu dziecięcego online!  

Maty interaktywne dla dzieci i niemowląt – co w sobie kryją?

Zastanawiasz się, co przemawia na korzyść mat edukacyjnych dla dzieci? Argumentów jest kilka. Po pierwsze, decydując się na zakup maty interaktywnej dla niemowlaka, zapewniasz mu nowy, zupełnie inny sposób zabawy. Choć trzeba tutaj od razu zauważyć, że maty edukacyjne, jak sama nazwa wskazuje, umożliwiają najmłodszym nie tylko samodzielną zabawę, ale i naukę poprzez zabawę. Maluszek przy wykorzystaniu maty interaktywnej w sposób absolutnie bezpieczny rozwija swoją motorykę – raczkuje, pełza, sięga, kopie, przewraca się z boku na bok. Oprócz rozwoju zdolności motorycznych maty edukacyjne pozwalają dziecku na odkrywanie nowych kolorów, faktur czy dźwięków. Wszystko dzięki różnego rodzaju; kolorowym zawieszkom, grzechotkom i gryzakom, wydającym odgłosy zabawkom, rozmaitym materiałom, jakie oferuje dany model maty do zabawy dla niemowląt. Każdy z tych elementów na swój sposób wzbudza ciekawość u maluszka, umożliwiając mu przy tym poznawanie otaczającego go świata. Z racji tego, że maty edukacyjne wyposażone są w pałąk z zabawkami, z łatwością można do niego doczepić nowe zawieszki, które jeszcze bardziej urozmaicą zabawę maluszkowi.

Po drugie, oferowane przez nas sklep maty edukacyjne dla niemowląt wykonane są z bezpiecznych materiałów. Od spodu wypełnione grubą warstwą tkaniny, izolują dziecko od chłodnej podłogi. Co ciekawe, tego typu maty interaktywne dla dzieci mogą również pełnić funkcję kojca – wszystko, co trzeba zrobić, by się nimi stały, to połączyć ich brzegi za pomocą rzepów. Gotowe! Dzięki temu pozostawienie malucha na tego typu macie, zwaną często „niemowlęcym placem zabaw”, nie będzie stanowiło żadnego ryzyka. W tym czasie opiekujący się dzieckiem może zająć się czymś innym – wykonaniem codziennych czynności – bez obawy, że narazi je na niebezpieczeństwo. W ofercie naszego sklepu dziecięcego online znajdziecie kilka modeli mat edukacyjnych z funkcją kojca.

Po trzecie, maty edukacyjne dla dzieci rosną razem z nimi. To naprawdę świetny produkt – zabawka dla Twojej pociechy! Przeznaczony do użytku od pierwszego dnia życia (0m+), sprawdzi się dłużej niż przypuszczałeś. Wynika to z faktu, że dziecko może korzystać z maty do zabawy na podłodze na kilka sposobów – na leżąco, na brzuszku, aż w końcu, kiedy już opanuje sztukę samodzielnego siadania – w pozycji siedzącej.  

Maty do zabawy dla niemowląt i dzieci – piankowe

Jeśli mowa o matach dla dzieci, to nie możemy pominąć znajdujących się w naszej ofercie piankowych mat do zabawy dla najmłodszych. Są to praktyczne i wygodne maty piankowe składające się z puzzli, które można łączyć ze sobą w absolutnie dowolny sposób. Wykonane z grubej pianki EVA, posiadające antypoślizgową powierzchnię, pozbawione substancji szkodliwych – stanowią gwarancję bezpieczeństwa użytkowania przez maluszków. Oferowane przez nas maty do zabawy dla dzieci piankowe spełniają normy bezpieczeństwa: EN 71-1, EN 71-2 oraz EN 71-3. Co do samego ich przeznaczenia, znakomicie sprawdzają się zarówno do zabawy, leżenia, jak i stawiania pierwszych kroków. Krótko mówiąc, maty dla dzieci i niemowląt na podłogę piankowe to produkty wielofunkcyjne.  

Maty dla dzieci i niemowląt na podłogę – kup teraz w Smykolandzie

Maty do zabawy na podłodze to produkt obowiązkowy na wyposażeniu każdego domu, w którym właśnie pojawił się nowy członek rodziny. W naszej ofercie przedstawiamy maty interaktywne dla dzieci pochodzące wyłącznie od znanych marek, takich jak Kinderkraft, Fisher Price, Tiny Love czy Canpol Babies. Tym samym jesteśmy w stanie zaoferować każdemu z naszych klientów maty edukacyjne dla niemowląt gwarantujące maluszkom bezpieczeństwo i komfort użytkowania, a przy tym fascynującą, angażującą je zabawę. Spoglądając na produkty z tej kategorii dostępne w naszej ofercie, jesteśmy przekonani, że wśród wielu propozycji, znajdziesz idealną matę dla dziecka na podłogę – zarówno dla tego, który dopiero pojawił się na świecie, jak i nieco starszego. Zapraszamy do szybkich i bezpiecznych zakupów online w Smykolandzie!

pixel