Darmowa dostawa od 199,00 zł

Zabawki interaktywne dla dzieci i niemowląt

( ilość produktów: 2 )

Zabawki interaktywne to arcyciekawa kategoria produktów skierowana nie tylko do starszych dzieci, ale i niemowląt. Są coraz częściej wybierane przez rodziców, którym zależy na zapewnieniu maluchowi beztroskiej zabawy, a przy okazji wsparcia w prawidłowym jego rozwoju. Zabawki edukacyjne to bowiem fenomenalne źródło rozrywki i nauki (2w1). Co więcej, to bez dwóch zdań wyjątkowa alternatywa dla tradycyjnych zabawek typu klocki, lalki, pluszakisamochodziki itp. Alternatywa na miarę XXI wieku! Poznaj całą gamę kreatywnych zabawek interaktywnych dla dzieci i niemowląt dostępnych w naszym sklepie dziecięcym online – Smykolandzie!  

Zabawki edukacyjne dla niemowląt i dzieci – wyjątkowe propozycje

W świecie, w którym co krok otacza nas elektronika, zaawansowanie technologie – zabawki edukacyjne to grupa zabawek dla najmłodszych, za którą dzieci opowiadają się niezwykle chętnie. Interaktywne zabawki typu mata edukacyjna, stolik edukacyjny, kostka edukacyjna, książeczka edukacyjna, domek interaktywny, pozytywka i wiele innych odbierane są przez dzieci i niemowlaki bardzo pozytywnie. Co je do siebie przekonuje? Odpowiedź jest prosta – mnogość funkcjonalności, jakie dana zabawka edukacyjna posiada. Są to zazwyczaj rozmaite dźwięki, kolorowe światełka, niebanalne kształty i faktury, obrotowe elementy, możliwość poruszania się na wiele różnych sposobów, aż w końcu idealnie odwzorowane rzeczy, jak również postacie ze świata rzeczywistego czy fantastycznego. Dzięki opcjom, jakie oferują maluszkom zabawki interaktywne, dziecko może poznawać otaczający je świat absolutnie wszystkimi zmysłami – zarówno wzrokiem, dotykiem, jak i słuchem. W zamian za telefon komórkowy, tablet, komputer czy tv, warto skierować uwagę "brzdąca" na zabawkę edukacyjną dla niemowlaka lub starszego dziecka. W ten sposób wskazujemy mu kierunek do angażującego i wartościowego spędzania wolnego czasu, jednocześnie minimalizując przedwczesny – szkodliwy kontakt z elektroniką.

Zabawki edukacyjne dla dziecka w każdym wieku

Rynek zabawek interaktywnych staje się coraz bogatszy w propozycje dla dzieci z każdej grupy wiekowej. Oznacza to, że nie powinniśmy mieć większych problemów ze znalezieniem produktów typu: zabawki edukacyjne dla 2 latka, 3 latka, 4 latka, 5 latka, 6 latka, a nawet dla rocznego dziecka. Swoją drogą, zabawki interaktywne na roczek to doskonały pomysł na prezent! Decydując się na zabawkę edukacyjną na 1 rok, koniecznie sprawdź jej opis. Powinna się w nim znaleźć informacja typu: zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 0+ lub zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin. Dzięki temu zyskasz pewność, że wybrałeś/-aś produkt idealnie dopasowany do wieku maluszka. A będzie nim na pewno pluszowy młotek dźwiękowy, lusterko kontrastowe, książeczka sensoryczna, pluszowa zabawka edukacyjna do wózka dziecięcego / fotelika samochodowego / łóżeczka niemowlęcego, zabawka z pozytywką, a nawet karuzela do łóżeczka. Wszystkie omówione produkty znajdziesz na naszych wirtualnych półkach.

W ofercie Smykolandu nie brakuje zabawek interaktywnych dla starszych dzieci. Przy ich wykorzystaniu dziecko bawi się, a jednocześnie uczy; nazw kolorów, cyferek, literek, przedmiotów czy zwierzątek. Producenci zabawek edukacyjnych dla dzieci idą jednak o krok dalej, oferując świetną funkcjonalność w postaci przełączenia języka polskiego na język angielski. To z kolei otwiera przed maluchem drogę do poznawania najczęściej używanego języka w kontaktach międzynarodowych. Taką funkcjonalność oferuje np. Zwierzobus Dumel – dwujęzyczny autobus wypełniony kolorowymi zwierzątkami.

Mamy nadzieję, że w naszym sklepie dziecięcym – Smykolandzie – znajdziesz idealne zabawki interaktywne dla dziecka lub niemowlaka. Wybór jest w zasadzie nieograniczony – naszą ofertę zabawek edukacyjnych tworzą wyłącznie renomowane marki, takie jak: Dumel, Fisher Price, Canpol Babies i wiele innych.

pixel