Darmowa dostawa od 199,00 zł

Majtki ciążowe

( ilość produktów: 2 )

Obowiązkowym elementem w garderobie każdej przyszłej mamy są majtki ciążowe. Klasyczna bielizna używana przed ciąża będzie nie tylko zbyt ciasna, ale i zwyczajnie niewygodna. Dlatego zakup odpowiednich majtek ciążowych bezuciskowych staje się absolutną koniecznością. W ofercie naszego sklepu dla kobiet w ciąży i mam karmiących – Smykolandzie – znajdziesz figi ciążowe zapewniające wygodę i komfort noszenia każdego dnia. Dysponujemy bielizną ciążową renomowanych marek, takich jak Carriwell, Canpol Babies oraz BabyOno, które cieszą się pozytywnymi rekomendacjami nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktową i zakupów bielizny ciążowej online.  

Figi ciążowe wysokie lub niskie

W przypadku majtek ciążowych do wyboru mamy dwa podstawowe modele. Pierwsze, majtki ciążowe pod brzuch (niskie). Drugie, majtki ciążowe na brzuch (wysokie). To, na jakie figi dla ciężarnych się zdecydujemy, zależy wyłącznie od naszych preferencji. W każdym wypadku ważne jest, by wybrane przez nas majtki wykonane były z tkaniny delikatnej, oddychającej, elastycznej (np. majtki ciążowe bawełniane) oraz najważniejsze – nie posiadały szwów, które mogłyby wywoływać dyskomfort w trakcie noszenia i podrażniać skórę. Wysoce komfortowym rozwiązaniem dla kobiet w ciąży, jak również mam tuż po porodzie, są więc majtki ciążowe bezszwowe. Takich oto modeli powinny szukać kobiety oczekujące przyjścia na świat dziecka.

W przypadku, gdy kobieta odczuwa ból w dolnej części kręgosłupa, warto zdecydować się na majtki ciążowe wysokie, innymi słowy majtki ciążowe z wysokim stanem. Zapewniają one lekkie podtrzymanie brzucha, a co za tym idzie, odciążenie wspomnianego wyżej dolnego odcinka kręgosłupa, przynosząc natychmiastową ulgę. Jeśli jednak z jakiegoś powodu kobieta preferuje figi ciążowe pod brzuch, skarżąc się jednocześnie na ból pleców, to w takiej sytuacji pomocny okaże się pas ciążowy. Warto w niego zainwestować. Omawiany produkt jest oczywiście dostępny w naszej ofercie.  

Majtki ciążowe bezuciskowe – szeroka oferta produktowa

Kobieta w ciąży potrzebuje nie tylko rozwiązań wygodnych, ale i dostosowanych estetycznie do własnych upodobań. Oferowane przez nas figi ciążowe pod brzuch oraz na brzuch dostępne są w sprzedaży w czterech rozmiarach: S, M, L oraz XL, dzięki czemu każda przyszła mama bez problemu znajdzie produkt idealnie dopasowany do swojej sylwetki czy też stopnia zaawansowania ciąży.

Patrząc przez pryzmat dyskretnego wyglądu, ważną cechą proponowanych fig dla ciężarnych jest fakt, że nie wpijają się one w ciało (majtki ciążowe bezuciskowe) ani nie odznaczają się pod ubraniem (majtki ciążowe bezszwowe). Wszystkie modele bielizny ciążowej wyróżniają się gładką linią wykończenia, zapewniając przy tym pożądany przez wiele kobiet – minimalistyczny wygląd. Nie bez znaczenia pozostaje także kolorystyka – oferowane figi ciążowe występują w dwóch uniwersalnych kolorach: białym i czarnym.

pixel