Darmowa dostawa od 199,00 zł

Przewijak dla dziecka i niemowlaka – na łóżeczko lub komodę

( ilość produktów: 11 )

Przewijanie niemowlaka to czynność higieniczno-pielęgnacyjna, która wpisuje się w codzienność każdego świeżo upieczonego rodzica. Jeszcze przed urodzeniem się dziecka, dobrym pomysłem jest zorganizowanie specjalnej strefy do przewijania niemowlaka w jego własnym pokoju. Najczęściej jest to miejsce na komodzie, wówczas produkt, którego powinieneś szukać, to przewijak na komodę. Niemniej równie często montaż przewijaka odbywa się na łóżeczku niemowlęcym – w takiej sytuacji zainwestuj w przewijak stricte na łóżeczko. Dobra wiadomość – oba rozwiązania, zarówno przewijaki na komodę, jak i na łóżeczko znajdziesz z naszym sklepie dziecięcym. Sprawdź, jakie przewijaki dla dzieci i niemowląt możemy Ci zaoferować!  

Przewijaki na łóżeczko 120x60 lub 140x70 – wybierz idealny przewijak twardy dla dziecka

Pokój niemowlaka posiada niewielki metraż? Jest na tyle mały, że za każdym razem szukasz wyłącznie takich rozwiązań, które pozwolą zachować w nim ład, porządek i poczucie przestrzeni? A może noworodek śpi w tym samym pomieszczeniu co rodzice? W każdym z dwóch przypadków komoda z przewijakiem to mebel, którego – kolokwialnie mówiąc – nie masz gdzie wcisnąć? W kontekście wyboru idealnego przewijaka dla dziecka oznacza to, że jedyny słuszny zakup to przewijak w formie nakładki na łóżeczko niemowlęce.

Zastanawiasz się, czy jest coś, na co należy zwrócić uwagę przed zakupem produktu z tego kategorii? Owszem, wiedz, że na rynku dostępne są przewijaki na łóżeczko w dwóch standardowych wymiarach – 70x50 cm oraz 80x50 cm. Pierwszy wymiar zagwarantuje perfekcyjne dopasowanie do łóżeczka niemowlęcego w rozmiarze 120x60 cm (tzw. przewijak na łóżeczko 120x60). Z kolei drugi wspomniany wymiar będzie idealny do łóżeczka dziecięcego, którego wymiary to 140x70 cm (tzw. przewijak na łóżeczko 140x70).

Ponadto pamiętaj, aby w specyfikacji, opisie produktu szukać informacji, że wybrany przez Ciebie przewijak na łóżeczko jest typem przewijaka twardego. To kluczowy parametr, który pozwala na umiejscowienie produktu na ramie łóżeczka dziecięcego.

Przewijaki na komodę – wybierz najlepszy przewijak miękki dla dziecka

Jeśli tylko pokój Twojego maluszka jest stosunkowo duży, a przynajmniej pozwala na swobodne umieszczenie komody dziecięcej, to zdecydowanie wybierz to rozwiązanie – komodę z przewijakiem. W naszym sklepie dziecięcym znajdziesz szeroki wybór mebelków typu komoda pod przewijak, jak również same przewijaki miękkie, które są produktem „dedykowanym” właśnie dla tego rozwiązania.

Co ciekawe, komoda z miejscem na przewijak to produkt, który może pozostać w pokoju dziecka znacznie dłużej niż początkowo mogłoby się wydawać. Nie tylko przez okres niemowlęcy, ale i praktycznie przez okres całego dzieciństwa. Wszystko to za sprawą możliwości łatwego czy też bezproblemowego demontażu półki pod przewijak miękki. Po usunięciu nakładki pod przewijak, komoda staje się meblem typowym dla starszaka, umożliwiając schowanie w niej ubranek dziecięcych, zabawekksiążek czy rozmaitych akcesoriów dziecięcych.

Warto jeszcze wspomnieć, że przewijak miękki swoje zastosowanie znajduje także w przypadku mebelka, jakim jest półko-przewijak. Jak wygląda artykuł tego typu? Jest bardzo praktyczny, bo wyposażony zarówno w półki, na których można ustawić kosmetyki do pielęgnacji niemowlaka czy pieluchy wielorazowe, jak i kółka umożliwiające jego łatwe przestawianie.

Podsumowując, przewijak miękki to rozwiązanie idealne i na komodę, i na tzw. półko-przewijak (przewijak z półkami, przewijak na kółkach). Już teraz sprawdź pełną ofertę przewijaków miękkich.  

Bezpieczne przewijaki dla dzieci i niemowląt – kup teraz w sklepie dziecięcym Smykoland

Asortyment naszego sklepu obejmuje niemalże wszystkie produkty, jakie są najczęściej poszukiwane i wybierane przez przyszłych oraz świeżo upieczonych rodziców w celu stworzenia kompletnego kącika do przewijania dziecka. Są to przede wszystkim – zebrane w tej kategorii – przewijaki na łóżeczko 120x60 lub 140x70 (przewijaki twarde) oraz przewijaki na komodę (przewijaki miękkie). Po resztę produktów z zakresu wyposażenia strefy do przewijania niemowlaka czy urządzania pokoju dziecka odsyłamy do pogrupowanych tematycznie zakładek.

Jeśli chodzi o oferowane przewijaki dla dzieci, zapewniamy, że absolutnie wszystkie propozycje charakteryzują się doborem bezpiecznych rozwiązań, najwyższą jakością wykonania oraz nieprzeciętnym designem (przewijak w kropki, liście, misie, serduszka itp.). Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas idealny przewijak dla swojego dziecka – czy to dla dziewczynki, czy chłopca. Odkryj ofertą przewijaków pochodzących wyłącznie od renomowanych producentów, takich jak KlupśAlbero Mio i nie tylko.

Kup przewijak w sklepie internetowym lub odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych – znajdziesz nas w Bydgoszczy, Włocławku, Gnieźnie, Koninie lub Toruniu.

pixel