Darmowa dostawa od 199,00 zł

Bazy isofix do fotelików samochodowych – Maxi Cosi, Cybex, Avionaut

( ilość produktów: 8 )

Decyzja o wyborze fotelika samochodowego dla Twojego dziecka już podjęta? Wobec tego czas na równie ważny element –  kompatybilną bazę do fotelika, która nie tylko znacznie ułatwia jego instalację w samochodzie, ale i zapewnia wysoką stabilność dla całego zestawu – fotelika samochodowego i bazy. Nie ulega wątpliwości, że umieszczenie bazy isofix w aucie to jak dotąd najbezpieczniejszy sposób podróżowania z dzieckiem w przeciwieństwie do tradycyjnego montażu nosidełka lub fotelika – przy pomocy pasów samochodowych. W ten sposób minimalizujemy ryzyko związane z nieprawidłowym montażem, a co za tym idzie, zapewniamy dziecku wygodną i komfortową podróż zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. W momencie kiedy baza isofix pojawi się już w naszym pojeździe, zarówno montaż, jak i demontaż fotelika przebiega w sposób intuicyjny i trwa dosłownie kilka sekund. Sprawdź oferowane bazy do fotelików!  

Baza do fotelika samochodowego – wybierz produkt sprawdzony i atestowany

W ofercie Smykolandu – sklepu dziecięcego online – znajdują się bazy isofix pochodzące tylko od renomowanych producentów, takich jak Maxi Cosi, Cybex, Avionaut, Joie oraz Nuna. Wszystkie dostępne modele to produkty sprawdzone, solidne, opatrzone stosownymi atestami i certyfikatami, a więc zapewniające bezkompromisowe bezpieczeństwo wraz z komfortem podróżowania.

Jeśli chodzi o foteliki samochodowe dla noworodków i niemowlaków, a więc te z kategorii 0-13kg, jednym słusznym rozwiązaniem jest zakup kompatybilnej bazy isofix wyposażonej w nogę stabilizującą. Nosidełka czy też foteliki z grupy wagowej 0-13 kg nie posiadają wbudowanych mocowań isofix, dzięki czemu świeżo upieczeni rodzice lub opiekunowie mogą wypinać fotelik z bazy i przenosić wraz z dzieckiem, gdzie tylko chcą – do domu, na zakupy, nie budząc przy tym maluszka. Niemniej to właśnie z tego powodu konieczne staje się dokupienie bazy isofix.

Ponadto każdy pierwszy fotelik samochodowy dla dziecka – noworodka musi zostać zamontowany tyłem do kierunku jazdy. W praktyce ma to zastosowanie mniej więcej do momentu, kiedy dziecko kończy 15 miesięcy. Eksperci jednak zalecają, by wydłużyć ten okres nawet do 4 roku życia. Oznacza to, że pierwsza zakupiona baza do fotelika z nogą stabilizującą może sprawdzić się nieco dłużej niż początkowo zakładaliśmy. Możemy bowiem wpiąć do niej następny fotelik dla większego już dziecka. Sam element jakim jest regulowana noga podpierająca pozwala na idealne dopasowanie wysokości oraz położenie bazy fotelika, zwiększając tym samym zarówno poziom stabilności, jak i bezpieczeństwa w przypadku kolizji.  

Baza isofix obrotowa – komfort, bezpieczeństwo i nowoczesność w jednym

Obrotowa baza do fotelika samochodowego to swoista nowość w kategorii baz isofix. Bazy tego typu pozwalają na zmianę kąta ustawienia fotelika od 180 do 360 stopni. W pierwszym przypadku pozwalają na obrót fotelika w prawo bądź w lewo (bazy obrotowe 180 stopni), stwarzając okazję do łatwiejszego wsiadania, jak również wysiadania dziecka z pojazdu. W drugim zaś umożliwiają przewożenie dziecka zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy bez potrzeby przepinania fotelika (bazy obrotowe 360 stopni). W naszym sklepie dziecięcym spośród wszystkich dostępnych baz do fotelików samochodowych sporym zainteresowaniem cieszy się baza isofix obrotowa Maxi Cosi FamilyFix 360. Jak zapewnia producent – wmontowany system obrotowy działa przy użyciu jednej ręki. Koniecznie sprawdź omawiany model bazy isofix Maxi Cosi.  

Bazy do fotelika na pasy – rozwiązanie dostępne w naszym sklepie dziecięcym

Dobra wiadomość dla właścicieli pojazdów niewyposażonych w zaczepy isofix. U nas znajdziecie bazy do fotelików samochodowych, które można przymocować pasem samochodowym. Dysponujemy także bazami, które posiadają podwójny system montażu – isofix lub pasy. Jednym z takich modeli jest baza Cybex Aton Base 2-fix. Być może szukasz produktów typu baza do fotelika na pasy, baza do fotelika bez isofix, baza isofix na pasy lub baza bez isofix. Jeśli tak jest, to zapraszamy Cię do zakupów w naszym sklepie dziecięcym online lub sklepów stacjonarnych (w Bydgoszczy, Gnieźnie, Koninie, Toruniu lub Włocławku). Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu.

Oprócz fotelików samochodowych, tytułowych baz do fotelików oferujemy także akcesoria do fotelików (kocyki i śpiwory do fotelika) oraz akcesoria samochodowe dla dzieci (rolety przeciwsłoneczne na szybę do samochodu, lusterko do obserwacji dziecka i wiele innych). Zapraszamy do zakupów!

pixel