Darmowa dostawa od 199,00 zł

Zabawki dla dzieci i niemowląt

( ilość produktów: 61 )

Zabawki dziecięce i niemowlęce umożliwiają najmłodszym beztroską zabawę, ale ich możliwości pozwalają na znacznie więcej. Małe czy też duże dzieci korzystając z zabawek, angażują do pracy wszystkie swoje zmysły, rozwijają zdolności manualne, a także kreatywność i wyobraźnię, zaspokajając tym samym potrzebę odkrywania świata. Przeszukując sklep internetowy z zabawkami dla małych dzieci, należy wziąć pod uwagę przede wszystkich ich wiek. To kryterium pozwoli na wybór idealnej zabawki dla noworodka, niemowlaka czy starszaka. Informacje dotyczące sugerowanego wieku dziecka, dla jakiego dana zabawka jest przeznaczona, producenci zawsze umieszczają na opakowaniach, co może, choć nie musi być widoczne na niektórych ujęciach zdjęć produktowych w naszym sklepie internetowym. W przypadku sklepu online z zabawkami dla najmłodszych wiadomość ta podawana jest zazwyczaj w opisie samego produktu. 

Zabawki niemowlęce nowoczesne

Wybór zabawek dla noworodka czy też niemowlaka to prawdziwe wyzwanie. Oferta Smykolandu – sklepu dziecięcego online obejmuje między innymi grzechotki i gryzaki, które z powodzeniem sprawdzą się w pierwszej fazie życia maluszka. Co oprócz tego może nas zainteresować, jeśli chodzi o zabawki dla niemowląt? Na pewno karuzele z projektorem, pozytywką i kolorowymi zawieszkami. Ten typ zabawek sprawdzi się zarówno do łóżeczka, kojca, jak i fotelika samochodowego czy wózka dziecięcego.

Pierwszymi zabawkami dla niemowląt mogą być także książeczki sensoryczne materiałowe oraz zabawki pluszowe dla dzieci. Na szczególną uwagę zasługują tutaj Misie Szumisie, które za sprawą różnorodnych szumów pomagają dzieciom wyciszyć się i zasnąć. To pluszaki idealne dla noworodków i niemowląt.

Coś do leżenia z kategorii zabawek niemowlęcych i dziecięcych? U nas znajdziecie szeroki wybór wygodnych leżaczków, które niezwykle łatwo zmieniają się w bujaczki, łóżeczka czy kołyski, a kiedy maluszek nieco podrośnie mogą służyć jako siedzisko czy krzesełko do karmienia. Nie możemy pominąć uwielbianych przez rodziców mat edukacyjnych dla niemowląt i dzieci. Z interaktywnej maty do zabawy może korzystać już noworodek (0+). Zarówno leżaczki bujaczki, jak i maty edukacyjne stanowią bardzo praktyczne rozwiązanie – w momencie, gdy korzystają z nich dzieci, mama może przykładowo zająć się przygotowaniem posiłku czy spokojnie wypić kawę.  

Zabawki dziecięce – dla dziewczynek i chłopców

Asortyment naszego sklepu internetowego dla najmłodszych obejmuje zabawki dla dzieci w różnym wieku. Jeżeli poszukujesz zabawek dla dziecka na 1 rok, 2 laka, 3 latka, to gwarantujemy, że u nas wybierzesz coś, z czego ucieszy się absolutnie każdy maluch!

Spore „wzięcie” mają  zabawki z kategorii edukacyjnych, które pozwalają dziecku na samodzielną, bezpieczną zabawę, a przy okazji doskonale wpływają na rozwój umiejętności, takich jak rozpoznawanie kolorów, kształtów, dźwięków itp. Zabawki tego typu cieszą się olbrzymią popularnością zarówno wśród świeżo upieczonych rodziców, jak i osób, które szukają ciekawego prezentu dla dziecka choćby na jego urodziny.

Inspirujące do swobodnej i pomysłowej zabawy są na pewno klocki dla dzieci, zwłaszcza kultowe klocki LEGO. Te dostępne są w naszej ofercie w kilku różnych seriach. Chcąc uatrakcyjnić dziecku codzienną kąpiel, warto zainteresować się zabawkami do kąpieli o różnorodnych kształtach i kolorach. W kategorii zabawek dla dzieci znajdziecie jeszcze rowerki biegowe i trójkołowe, jak również foteliki rowerowe – idealne dla wielbicieli miejskich spacerów, przejażdżek czy parkowych przygód. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć oczywiście pojazdów dla dzieci typu jeździki, pchacze, samochody, gokarty elektryczne itp. Nieustannie poszerzamy tę kategorię produktów o coraz to nowsze pozycje, tj. pojazdy, bo wiemy, jak olbrzymią radość i ekscytację wywołują u dzieci prezenty takie jak te.

pixel