Darmowa dostawa od 199,00 zł

Łóżeczka i kojce dla dzieci i niemowląt

( ilość produktów: 13 )

Łóżeczko dziecięce to pierwszy i bez dwóch zdań najważniejszy element wyposażenia pokoju dziecka. Rodzice spodziewający się przyjścia na świat maluszka myślą już o nim na etapie kompletowania wyprawki. Najczęściej wybór pada na łóżeczko dziecięce drewniane, a więc tradycyjne łóżeczko niemowlęce lub łóżeczko dostawne. Z upływem dni, tygodni, miesięcy rodzice swoją uwagę kierują na kojce dla dzieci i niemowląt doskonałe do zabawy, jak również łóżeczka turystyczne, które dzięki swoim kompaktowym rozmiarom można z łatwością spakować do samochodu i zabrać, gdzie tylko chce. W ofercie naszego sklepu dla noworodków, niemowląt i starszych dzieci znajdziesz bogaty wybór produktów z omawianej kategorii. Poznaj pełen asortyment łóżeczek dla najmłodszych znanych producentów, takich jak Klupś, KinderkraftCoto Baby oraz Chicco.

Łóżeczka dziecięce w różnych wariantach

Obecnie zakup klasycznego łóżeczka dla dziecka wykonanego z drewna wymaga dłuższego namysłu. O ile większość modeli będzie posiadać 3 poziomy regulacji dna łóżeczka i 2 lub 3 wyjmowane szczebelki, tak nieco więcej czasu spędzimy nad wyborem dodatkowych funkcjonalności. Sprawa jest stosunkowo prosta, jeżeli nasze oczekiwania co do łóżeczka są jasno określone – szukamy łóżeczka dziecięcego z materacem. Koniec kropka. Producenci mebli do pokoju dziecięcego nie poprzestają jednak na tej podstawowej wersji i oferują łóżeczka dla dzieci rozbudowane o dodatkowe funkcjonalności. Tutaj na uwagę zasługuje bardzo popularne, a co za tym idzie, często wybierane łóżeczko dziecięce z szufladą. Jeśli szukasz łóżka dla dzieci z pojemnikiem na pościel lub inne akcesoria dziecięce, to koniecznie sprawdź naszą ofertę, która jest przepełniona tymi produktami i oczywiście na bieżąco wzbogacana o nowe modele. Wiemy również, jak wiele rodziców poszukuje łóżeczka dla dzieci z barierką ochronną, która ma za zadanie uchronić malucha przed niespodziewanym upadkiem podczas snu. Bez obaw, posiadamy i takie warianty łóżeczek dla najmłodszych. Co jeszcze kryje nasza oferta? Chociażby łóżeczka dziecięce na biegunach, z pomocą których noworodek czy niemowlak zasypia w mgnieniu oka!

Wszystkie wymienione wyżej modele łóżeczek dziecięcych znajdują się na wyposażeniu naszego sklepu w różnych wymiarach, m.in. 120 x 60 cm i 140 x 70 cm, jak również kolorach. Łóżeczko w tradycyjnym odcieniu drewna sosnowego (tzw. łóżeczko sosnowe) lub malowane: białe lub szare? Zastanów się, które najlepiej wpasuje się w aranżację pokoju niemowlaka, a następnie zamów online – szybko i wygodnie.

Bezpieczne łóżeczka dla dzieci

Funkcjonalność i atrakcyjny design to kwestie, którymi zazwyczaj kierujemy się podczas wyboru idealnego łóżeczka dla swojego dziecka – dziewczynki lub chłopca. A przecież należy jeszcze uwzględnić bezpieczeństwo. Łóżeczko dziecięce wpisujące się w definicję bezpiecznego charakteryzuje się miedzy innymi obłymi kształtami i łagodnymi zakończeniami, które nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i życia malucha. Farby lub lakiery użyte do wykończenia łóżeczka dla dziecka powinny być produktami nietoksycznymi, ekologicznymi. Ponadto wszelkie materiały, z jakich składa się łóżeczko – zarówno jego konstrukcja, jak i materac – powinny być antyalergiczne. Zaznaczamy, że każde łóżeczko dziecięce widoczne w ofercie naszego sklepu online odpowiada powyższym „obostrzeniom”, gwarantując przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu.

pixel