Darmowa dostawa od 199,00 zł

Meble i akcesoria do pokoju dziecka i niemowlaka

( ilość produktów: 448 )

Aranżacja i wyposażenie pokoju dziecięcego to obowiązek, który ciąży na rodzicach zanim jeszcze na świecie pojawi się ich pociecha. To właśnie w tej specjalnie wygospodarowanej przestrzeni – maluch będzie spędzać najwięcej czasu. Warto zatem zdecydować się na takie meble i akcesoria do pokoju niemowlaka, które zagwarantują mu bezpieczeństwo i komfort odpoczynku, a przy tym będę prezentować się stylowo i nowocześnie. W ofercie naszego sklepu dziecięcego online prezentujemy szeroką ofertę produktów z zakresu wyposażenia do pokoju noworodka, niemowlaka i starszego dziecka.    

Podstawowe wyposażenie pokoju niemowlaka

Pierwszym i najważniejszym produktem, w jaki należy wyposażyć pokój dziecka, jest łóżeczko dziecięce. To, na jaki model się zdecydujemy, zależy wyłącznie od naszych indywidualnych upodobań. Do wyboru pozostają łóżeczka niemowlęce drewniane, łóżeczka dostawne oraz łóżeczka turystyczne. Kolejnym zakupem, jaki czeka nas tuż po wyborze łóżeczka, jest zakup dobrego materaca do łóżeczka dziecięcego. W naszej ofercie znajdziecie materace uznanych producentów w kilku wymiarach: 120x60 cm, 140x70 cm, 90x40 cm, 75x37 cm. Pozostając w temacie łóżeczka dziecięcego, nie możemy zapomnieć o zakupie niezbędnych do niego akcesoriów, takich jak wypełnienie do pościeli niemowlęcej lub dziecięcej, jak również samej pościeli dla niemowląt czy dzieci. Tutaj możecie wybierać spośród pościeli 2-elementowych, 3-elementowych, ale też poduszek i kołderek dla niemowląt oraz starszych dzieci. Obowiązkowym elementem wyposażenia pokoju dziecięcego jest na pewno miękki i przyjemny w dotyku kocyk dla niemowląt bawełniany, bambusowy lub bambusowo-bawełniany. Częstym zakupem przyszłym rodziców są także różki i śpiworki niemowlęce.  

Przydatne wyposażenie pokoju dziecięcego

Z zakresu mebli do pokoju dziecka oprócz wymienionego wyżej łóżeczka, powinniśmy pomyśleć o komodzie, najlepiej tej z przewijakiem. Komoda dziecięca tego typu posiada specjalną nakładkę służącą do umieszczenia w niej materiałowego przewijaka miękkiego lub twardego. Oczywiście równie dobrze możemy kupić komodę do pokoju dziecka pozbawioną przystosowania do przewijaka, a sam przewijak umieścić na łóżeczku niemowlęcym.

Pozostałe akcesoria do pokoju dziecięcego często poszukiwane przez przyszłe lub obecne mamy to między innymi rogale do karmienia. Sprawdzają się one doskonale przy karmieniu dziecka niezależnie od tego, czy świeżo upieczona mama karmi piersią czy butelką. Kiedy dziecko podrośnie, przydatnymi dodatkami do pokoju dziecięcego okazują się stoliki i krzesełka dla dzieci, przy których mogą rysować, malować, bawić się z rodzeństwem. A skoro mowa o zabawie, produktami, z jakich dzieci ucieszą się najbardziej, mając je we własnym pokoju, są prawdopodobnie rozkładane fotele pluszowe z wizerunkiem bajkowych postaci.

pixel