Darmowa dostawa od 199,00 zł

Siedziska spacerowe do wózków dziecięcych

( ilość produktów: 35 )

Siedzisko do wózka spacerowego to element, bez którego podróżowanie z dzieckiem po mieście czy w terenie nie byłoby możliwe. Jest ono niezbędne, kiedy maluszek wyrośnie z gondoli, co z reguły odbywa się około 6 miesiąca życia. W późniejszym czasie ma miejsce przesiadka do wózka spacerowego – z kolei ten towarzyszy mu przez kilka lat. Dlatego tak ważne jest, aby tapicerka wózka spacerowego była komfortowa i funkcjonalna, a jednocześnie wytrzymała i lekka. Pozwoli to na beztroskie spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu – krótkie lub długie spacery zarówno po miejskich zaułkach, jak i terenach wiejskich, a nawet tych bardziej wymagających. Sprawdź, jakie siedziska spacerowe do wózków możemy Ci zaoferować!

Wygodne i bezpieczne siedzisko do spacerówki

Dostępne w sprzedaży naszego sklepu dziecięcego siedziska spacerowe do wózków są wykonane z bezpiecznych, miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów. W razie zabrudzeń można je łatwo i skutecznie wyczyścić. Zastosowane tkaniny są odporne na ścieranie i zniszczenia. Sam montaż tapicerki do siedziska spacerowego jest prosty i intuicyjny. W większości przypadków siedzisko spacerowe można zainstalować na stelażu wózka zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. O bezpieczeństwo dziecka podróżującego w wózku „dbają” pięciopunktowe szelki z możliwością regulacji oraz obszerna budka, która chroni je przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, opadami deszczu lub śniegu czy silnym wiatrem. Oferowane siedziska spacerowe są praktyczne, ponieważ nie tylko odchylają się, ale i rozkładają całkowicie do pozycji leżącej. W każdej chwili można je złożyć lub rozłożyć, dostosowując do potrzeb czy wymagań maluszka. Złożona konstrukcja zajmuje mało miejsca podczas przechowywania w domu czy transportu w samochodzie, pociągu etc.

Stylowa tapicerka do wózka spacerowego – Cybex i nie tylko

W sklepie dziecięcym Smykoland znajdziesz siedziska spacerowe renomowanych producentów, m.in. Cybex. Dostępne są w kilku wersjach stylistycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do koloru stelaża czy używanej wcześniej gondoli, a właściwie kolekcji, o której wyborze zadecydowałeś jeszcze przed narodzinami dziecka. To jednak nie jedyne rozwiązanie. Zakup tapicerki do wózka spacerowego w momencie, gdy dziecko ma dopiero zacząć z niej korzystać, może oznaczać zmianę dotychczasowego designu. Masz tutaj absolutną dowolność. Decyzja należy do Ciebie – czy kontynuować design, który towarzyszył Tobie i Twojemu dziecku od narodzin w wózku głębokim, czy postawić na zupełnie inny kolor, wzór, stylistykę. Niezależnie od tego, co postanowiłeś, wierzymy, że wśród widocznych propozycji w naszym sklepie znajdziesz produkt idealny!

Proponowane siedziska spacerowe do wózków możesz kupić w sklepie internetowym lub stacjonarnie w: Bydgoszczy, Koninie, Włocławku, PoznaniuToruniu lub Gnieźnie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

pixel