Darmowa dostawa od 199,00 zł

Łóżeczko dostawne dla niemowląt

( ilość produktów: 8 )

Dostawka do łóżka stanowi idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy w początkowej fazie życia maluszka zauważają konieczność spania możliwie blisko niego. Dzięki łóżeczku dostawnemu noworodek nie musi spać w osobnym pomieszczeniu – własnym pokoju dziecięcym – lecz może spędzić pierwsze noce przy boku mamy, czując tak ważną dla niego fizyczną bliskość. Dostawka do łóżka uchodzi za jedyny bezpieczny sposób umożliwiający dziecku spanie w pobliżu opiekunów, w przeciwieństwie do spania z nimi w jednym dużym łóżku. Zdaniem wielu rodziców ten rodzaj łóżeczka to remedium na bezsenne noce. Sprawdź dostępne w sprzedaży internetowej Smykolandu dostawki do łóżka dla noworodka. Zaufaj jednemu z wiodących producentów łóżeczek niemowlęcych – Chicco, Joie, Kinderkraft lub Klupś – i stwórz swojemu maleństwu komfortową przestrzeń do snu i wypoczynku.  

Dostawki do łóżka – dlaczego warto się nimi zainteresować?

Łóżeczko dostawne do łóżka to świetna alternatywa dla klasycznego łóżeczka niemowlęcego. Czym się od niego różni? Przede wszystkim rozmiarem – dostawka do łóżka jest mniejsza od tradycyjnego łóżeczka dla niemowlaka, co oznacza, że maluch może w niej przebywać do około 6 miesiąca życia. Kolejną cechą wyróżniającą kultowe łóżeczka dostawne Chiccco i nie tylko, jest opuszczany bok (łóżeczko dostawne z opuszczanym bokiem), który umożliwia połączenie łóżeczka dziecięcego z łóżkiem rodziców, a co za tym idzie – gwarantuje im łatwy i szybki dostęp do maluszka. W przypadku dostawek mamy także opcję dopasowania łóżeczka na pożądaną wysokość (regulacja wysokości) oraz dodatkowe zabezpieczenie w postaci pasów, które można połączyć z łóżkiem rodziców. Oczywiście łóżeczko tego typu można w każdej chwili odłączyć od łóżka mamy i taty, i przeobrazić w samodzielne łóżeczko niemowlęce. Wystarczy podnieść ścianę boczną. Tyle!

Łóżeczka dostawne Chicco i nie tylko – jakie produkty oferujemy?

Poruszając temat dostawek do łóżek, należy wspomnieć o rodzajach produktów z tej kategorii, jakie obecnie oferują producenci. Zastanawiacie się, jakie łóżeczka dostawne są najczęściej wybierane przez rodziców? W tym wypadku królują naprzemiennie: łóżeczka dostawne drewniane oraz dostawki do łóżka bazujące na przyjemnych i bezpiecznych materiałach, których to ścianki wykonane są z siatki zapewniającej odpowiednią cyrkulację powietrza. Wobec powyższego – naprawdę jest w czym wybierać! A to z kolei stanowi korzyść samą w sobie zwłaszcza dla wymagających rodziców, którzy noszą się z zamiarem dopasowania produktu zarówno do płci dziecka, jak i do wystroju wnętrza, w którym łóżeczko będzie ustawione.

Dostawka do łóżka drewniana – czyż nie tego szukasz?

Myślisz o zakupie drewnianego łóżeczka dostawnego? Nie ma problemu. Produkt tego typu dostępny jest w sprzedaży naszego sklepu w dwóch wariantach. Pierwszym z nich jest przystawka do łóżka dla niemowląt wykonana z jasnego drewna (sosnowego). Druga opcja to drewniane łóżeczko dziecięce dostawne w kolorze białym. W obu przypadkach należy dokupić materac do łóżeczka niemowlęcego. Ponadto rekomendujemy zakup ochraniacza do łóżeczka na szczebelki. Ważna informacja – dostawki tego typu wyposażone są w kółka umożliwiające łatwe przemieszczanie się – tzw. łóżeczko dostawne na kółkach. Nie widzisz omawianych produktów w ofercie Smykolandu? Skontaktuj się z nami. 

Łóżeczko dostawne z funkcją kołyski lub opuszczanym bokiem – interesuje Cię któreś z tych rozwiązań?

A może jednak bardziej przekonuje Cię łóżeczko dostawne z opuszczanym bokiem materiałowe? Wśród najpopularniejszych modeli na rynku wymienia się łóżeczka dostawne Chicco, dostawki do łóżka Kinderkraft oraz łóżeczka niemowlęce dostawne Joie. Niektóre z nich to łóżeczka dostawne z funkcją kołyski, bujania. Zdecydowanie warto się im przyjrzeć. Co istotne, decydując się na dostawkę do łóżka dla niemowlaka firmy Chicco, Kinderkraft lub Joie, w zestawie znajduje się już materac dla noworodka. Mamy tu więc do czynienia z produktem kompletnym. Jedyne, co trzeba dokupić to pościel do łóżeczka, wypełnienie do pościeli niemowlęcej, kocykśpiworek do spania dla dziecka oraz oczywiście zabawkę pluszową dla maluszka – co powiesz na kultowego Misia Szumisia?

Zapomnielibyśmy wspomnieć – dostawki do łóżka dla dziecka materiałowe, podobnie jak te ze szczebelkami, wyposażone są w kółka ułatwiające przesuwanie go w zależności od potrzeb (tzw. dostawka do łóżka na kółkach). Na tym jednak nie koniec, ponieważ ich dodatkową, fenomenalną funkcjonalnością, w przeciwieństwie do dostawki drewnianej, jest możliwość odchylenia. Oznacza to, że łóżeczko niemowlęce tego typu można ustawić pod dowolnym kątem, co ma niemałe znaczenie w przypadku ulewania lub kataru u dziecka.

Dostawka łóżeczko dla noworodkaniemowlaka – czy sprawdzi się podczas wyjazdu?

Łóżeczka dostawne wykorzystywane są nie tylko w domu czy mieszkaniu, ale i zabierane w podróże. Kiedy dziecko czuje się niepewnie w nowym miejscu, produkt ten jest nieoceniony. Ponadto ze względów higienicznych nie wszyscy rodzice chcą korzystać z dostawek hotelowych, a kompaktowe rozmiary produktu oraz możliwość szybkiego, nieskomplikowanego rozłożenia / złożenia tylko sprzyjają, by zabrać go ze sobą.

A skoro mowa o wyjazdach – w ofercie Smykolandu znajdziecie również kojce i łóżeczka turystyczne dla dzieci i niemowląt zwane także podróżnymi. Czy wiesz, że posiadanie przez malucha własnej przestrzeni do spania poza domem, inwestycja w nianie elektroniczną z kamerą to sprawdzony przez wielu rodziców sposób na wyjście z pokoju i chwilę odpoczynku przy jednoczesnej stałej obserwacji dziecka?

Zapraszamy do zakupów bezpiecznych dostawek do łóżka dla niemowlaka i niezbędnych akcesoriów dziecięcych.

pixel