Darmowa dostawa od 199,00 zł

Foteliki samochodowe Bydgoszcz

Jesteś z Bydgoszczy lub okolic i poszukujesz sklepu, w którym kupisz bezpieczne foteliki samochodowe dla dzieci i niemowląt? Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu dziecięcego. Kierunek? Smykoland Bydgoszcz – sklep z fotelikami samochodowymi zlokalizowany w Parku Handlowym Balaton przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 33.

Niezależnie od tego, jakiego fotelika samochodowego szukasz – dla noworodka czy dla przedszkolaka – wiedz, że jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie Twoje potrzeby zakupowe. Na nasz asortyment składają się foteliki samochodowe zarówno z podstawowych kategorii wagowych, jak i pośrednich. Te ostatnie łączą ze sobą kilka grup wagowych, a nawet je wszystkie (foteliki 0-36 kg). Nie wiesz, która opcja będzie najlepszym wyborem?

Odwiedź nasz sklep dziecięcy w Bydgoszczy, a nasza załoga przedstawi Ci kilka najlepszych – propozycji! Takich, które będą dopasowane do wzrostu i wagi Twojego maluszka, a także do samochodu, w którym będzie on podróżował. Być może o tym nie wiesz, ale nie każdy model fotelika pasuje do wszystkich samochodów. Dlatego w Smykolandzie zawsze proponujemy przymierzenie potencjalnego fotelika w samochodzie klienta. Mamy do tego specjalnie wydzielone miejsce, odseparowane od pozostałych miejsc parkingowych. Na tym etapie nasi eksperci pokazują także, jak właściwie zamocować fotelik w pojeździe.

Sklep z fotelikami samochodowymi dla dzieci Bydgoszcz – dlaczego Smykoland?

W przypadku zakupu fotelika samochodowego bezpieczeństwo i komfort małego pasażera w pojeździe to absolutnie naczelnie kwestie. Z myślą o tym współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami fotelików samochodowych, którzy do swoich produktów podchodzą ze szczególną troską i odpowiedzialnością. Mowa tu m.in. o Cybex, Avionaut, Babysafe, Britax Romer, Joie, Maxi Cosi, Nuna. Co ważne i co musi wybrzmieć – w ofercie naszego sklepu stacjonarnego i online znajdziesz tylko takie foteliki do auta dla najmłodszych, które posiadają niezbędne certyfikaty: ECE R44-03 lub ECE R44-04, a nawet najnowszą normę i-Size (ECE R129). Ponadto wiele z nich pozytywnie przeszło rygorystyczne testy zderzeniowe, m.in. ADAC. Możesz nam zaufać!

Rozglądając się za fotelikiem samochodowym dla maluszka, do wyboru będziesz mieć naprawdę sporo opcji. Foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy (RWF), przodem (FWF) lub w opcji umożliwiającej montaż zarówno tyłem, jak i przodem. W ostatnim przypadku najlepiej wyposażyć się w  specjalną bazę isofix, która pozwala na łatwe obracanie fotelika, a tym samym na szybszą zmianę jego położenia czy łatwiejszy dostęp do dziecka. Oczywiście tego typu artykuł kupisz w naszym sklepie z fotelikami samochodowymi w Bydgoszczy – Smykolandzie.

Skoro „wywołaliśmy do tablicy” isofix, to zatrzymajmy się przy nim na moment. Obecnie większość samochodów wyposażona jest w tego typu system, stąd foteliki z isofix są grupą produktów najczęściej poszukiwaną przez rodziców. Isofix to szybkie i pewne zamocowanie fotelika w aucie, bezpieczeństwo i wygoda. Uwaga – starsze pojazdy mogą nie przewidywać zaczepów „pod” fotelik dziecięcy, co wymusza zakup fotelika mocowanego za pomocą pasów bezpieczeństwa. U nas znajdziesz zarówno foteliki samochodowe z isofix, jak i modele bez isofix.

Akcesoria do fotelików samochodowych Bydgoszcz – kup wszystko w jednym miejscu

Fotelik samochodowy dla niemowlaka lub starszego dziecka już wybrany? Czas na wybór akcesoriów, które jeszcze bardziej zwiększą bezpieczeństwo i komfort dziecka podczas podróży? Zajrzyj do naszego sklepu w Bydgoszczy na dział akcesoria do fotelików samochodowych i sprawdź dostępne produkty, m.in.: otulacze, kocyki lub śpiworki, moskitiery czy wkładki antypotowe.

Być może zainteresują Cię akcesoria samochodowe dla dzieci, takie jak: lusterko do obserwacji dziecka, osłonki bądź rolety przeciwsłoneczne na szybę, organizery lub stoliki do samochodu dla dzieci.

Do zobaczenia na zakupach w sklepie Smykoland Bydgoszcz!

pixel