Darmowa dostawa od 199,00 zł

Nianie elektroniczne Vtech i inne

( ilość produktów: 3 )

Niania elektroniczna to obecnie podstawowy gadżet w domu, w którym właśnie pojawił się noworodek. W sposób maksymalny ułatwia opiekowanie się maluszkiem zarówno w dzień, jak i w nocy. Przy jej wykorzystaniu świeżo upieczeni rodzice mogą bez obaw zostawić pociechę w łóżeczku niemowlęcym i opuścić pokój dziecka. Urządzenie, jakim jest niania elektroniczna z kamerą lub bez, będzie nieprzerwanie monitorować każde jego zachowanie. Dzięki niej niczego nie przeoczysz! Dostępne w sprzedaży naszego sklepu dziecięcego online nianie elektroniczne dla niemowląt i dzieci to modele uznanych marek, takich jak Vtech czy Canpol Babies. Postaw na sprawdzone rozwiązania!  

Niania elektroniczna z kamerą

Obiektem Twoich zainteresowań jest video niania? Poznaj zatem jej najważniejsze cechy. Produkowane obecnie elektroniczne nianie z kamerą posiadają duży kolorowy wyświetlacz LCD, który precyzyjnie oddaje obraz z pokoju, w którym pozostawiliśmy dziecko. Dotyczy to nie tylko warunków dziennych, ale i nocnych. Już na ty etapie widać, że niania elektroniczna z kamerą bezprzewodową to niezwykle przydatny artykuł dziecięcy. A to dopiero początek. Istotną funkcję, jaką posiada omawiane urządzenie, jest możliwość zdalnej regulacji kąta widzenia kamery oraz korzystanie z przybliżenia. W wielu przypadkach video niania wyposażona jest w czujnik temperatury, wbudowane melodie uspokajające maluszka czy dwukierunkową komunikację. Ostatnia funkcja pozwala mówić czy śpiewać do niemowlaka, choćby w momencie gdy ten się przebudzi czy zacznie płakać, a Ty nie jesteś w stanie w mgnieniu oka pojawić się  przy łóżeczku dziecięcym.

Niania elektroniczna z monitorem oddechu

Produktem, który przydaje się na początkowym etapie życia maluszka oprócz niani elektronicznej, jest monitor oddechu. W naszym sklepie dla dzieci i niemowląt znajdziesz monitory oddechu posiadające certyfikat wyrobu medycznego, co jest równoznaczne z inwestycją w produkt pewny, najwyższej jakości. Przy okazji poruszania wątku „niania elektroniczna z kamerą i monitorem oddechu”, to właśnie na tę grupę produktów chcemy zwrócić Twoją uwagę. Z racji tego, że chcemy zaoferować naszym klientom absolutnie wszystko to, co najlepsze, a więc bezpieczne, sprawdzone i funkcjonalne, proponujemy zakup monitora oddechu dla niemowlaka niezależnie od niani elektronicznej. Kompletując zestaw składający się z certyfikowanego monitora oddechu i elektronicznej niani z kamerą lub bez, inwestujesz w najwyższy poziom opieki oraz zdrowie, a nawet życie swojego maluszka. Sprawdź dostępne w sprzedaży monitory oddechu dla dzieci i niemowląt.  

Niania elektroniczna bez kamery

Zdaniem wielu rodziców dobre nianie elektroniczne to także te, które nie posiadają kamery. Mimo, że wariant ten zakłada rezygnację z obrazu video, to nie jest pozbawiony korzyści. A jest nią przede wszystkim cena, która prowokuje do zakupu znaczną grupę konsumentów. Można zatem powiedzieć, że nianie elektroniczne bez kamery to produkt skierowany do osób, dla których cena w procesie zakupowym ma zasadnicze znaczenie. Cieszymy się, że i w tym aspekcie jesteśmy w stanie pomóc – zaproponować nianie elektroniczną Vtech lub Canpol Babies w przystępnej cenie. Wspomnijmy jeszcze, że omawiane elektroniczne nianie w wersji podstawowej działają bez konieczności używania wifi, a nawet bez połączenia kablowego. Oznacza to, że w każdym momencie możesz sprawdzić, czy Twoje dziecko śpi oraz czy jest bezpieczne. A propos bezpieczeństwa – w omawianych modelach bez kamery zapewnia je także wbudowana w odbiornik lampka nocna.  

Najlepsza niania elektroniczna o dużym zasięgu – zamów online w sklepie dziecięcym Smykoland

Niezależnie od tego, czy postawisz na nianie elektroniczną z kamerą bezprzewodową czy na model bez kamery, gwarantujemy, że będziesz pozytywnie zaskoczony/a zasięgiem działania produktu. Zarówno marka Vtech jak i Canpol Babies zadbali o to, by ich nianie video oraz audio zapewniały naprawdę spory zasięg. Zgodnie z tym, co obiecują producenci, zasięg urządzenia w budynkach sięga do 50 metrów, zaś na zewnątrz aż do 300. Wszystko to przy zachowaniu znakomitej jakości dźwięku bez zakłóceń. Co więcej, w sytuacji, gdy niania elektroniczna będzie miała niski poziom naładowania baterii lub nastąpi utrata połączenia między jednostkami, zostaniesz o tym poinformowany/a. Nie ma się nad czym zastanawiać. Postaw na niesamowicie przydatne, lekkie i poręczne rozwiązanie zarówno w domu, jak i podczas wakacji, wyjazdów do rodziny czy wypadów ze znajomymi. Zauważ, że kiedy Twoje dziecko spokojnie i bezpiecznie śpi w łóżeczku turystycznym, Ty możesz spędzić wieczór w towarzystwie partnera czy partnerki, rodziny lub przyjaciół. Sprawdź najlepsze na rynku nianie elektroniczne Vtech, Canpol Babies i inne. Zamów online wybrany model lub odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych w: Bydgoszczy, Koninie, Włocławku, Gnieźnie lub Toruniu.

pixel