Darmowa dostawa od 199,00 zł

Grzechotki i gryzaki dla dzieci i niemowląt

( ilość produktów: 56 )

W pierwszych miesiącach życia dzieci są szczególnie wyczulone na otaczające je przedmioty. Do zabawy wcale nie potrzebują zabawek o pokaźnych rozmiarach, ponieważ zadowalają się takimi, które mieszczą się w ich małych rączkach – lekkimi i poręcznymi. Maluszki uważnie obserwują, dotykają, a nierzadko wkładają do buzi wszystko, co napotkają na drodze. W ten oto sposób odkrywają świat i zdobywają wiedzę o rzeczach, które znajdują się nieopodal. Kiedy widzimy, że maluch oddaje się tym czynnościom, warto zachować szczególną ostrożność. Kolorowe grzechotki dla niemowląt to produkty, które skutecznie przykują ich uwagę i zajmą na dłuższy czas. Zdecydowanie warto w nie zainwestować. Podobnie sprawa wygląda z gryzakami dla dzieci – ten segment produktów dziecięcych świetnie sprawdza się, gdy maluszek przechodzi nieprzyjemny okres ząbkowania.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno grzechotki dla dzieci, jak i gryzaki dla niemowląt pochodzące wyłącznie od wiodących producentów akcesoriów dziecięcych, a więc B.BOX, Baby in World, Bocioland, Canpol Babies, Bright Starts, Dumel, Gili Gums, Jellystone, Nibbling i Tommee Tippee. Zapraszamy do zakupów online!  

Grzechotki dla niemowląt i dzieci – zabawki wspierające prawidłowy rozwój maluszka

Grzechotki dla dzieci to jedne z pierwszych produktów, jakie rodzice, dziadkowie lub osoby z najbliższego otoczenia kupują dla maluszków. Dzięki ciekawym kształtom i fakturom, ruchomym elementom oraz różnorodności kolorystycznej skutecznie skupiają uwagę małych odbiorców na tyle, by można je było uznać za pierwsze zabawki niemowlęce. Grzechotkę dla niemowlaka można zatem śmiało podarować z okazji narodzin dziecka, gdyż ten za 2-3 miesiące będzie z niej ochoczo korzystać. Większość grzechotek posiada specjalne uchwyty, dzięki czemu można je z łatwością przymocować do wózka dziecięcegołóżeczka niemowlęcego czy fotelika samochodowego. Biorąc pod uwagę fakt, że grzechotki sensoryczne dla dziewczynek i chłopców zachęcają do bezpiecznej zabawy oraz ćwiczeń, a przy okazji stymulują rozwój psychomotoryczny, to zakup produktu tego typu trzeba uznać za absolutnie sensowny i konieczny. W naszym asortymencie poza standardowymi grzechotkami posiadamy także zabawki łączące zalety grzechotki i gryzaka, tzw. grzechotki z gryzakiem.  

Gryzaki dla dzieci i niemowląt – akcesoria dziecięce niezastąpione w okresie ząbkowania

Gryzaki dla niemowląt doskonale wywiązują się ze swojej funkcji w okresie ząbkowania – po skończeniu 5 lub 6 miesiąca życia, kiedy dziecko odczuwa silną potrzebę gryzienia. Ich przemyślana konstrukcja sprawia, że dziecko może je z łatwością trzymać w swoich małych rączkach, a poprzez gryzienie łagodzić dyskomfort związany ze swędzącymi, bolącymi dziąsłami. Bardzo ważne, aby akcesoria tego typu wykonane były z miękkich, bezpiecznych, tzn. atestowanych materiałów – najlepiej bez BPA. W naszym sklepie dziecięcym wśród produktów z tej kategorii znajdziesz zarówno te wykonane z elastycznego silikonu klasy medycznej, jak i naturalnego drewna bukowego. Znaczną część naszej oferty stanowią chłodzące gryzaki wodne i żelowe dla dzieci. Produkty te powstały z myślą o schładzaniu ich w lodówce po to, by móc jeszcze skuteczniej łagodzić uporczywy ból dziąseł i przynieść ulgę maluszkowi w tym niełatwym dla niego czasie – wyrzynaniu się pierwszych ząbków.

Oferowane gryzaki dla niemowląt wyróżniają się zróżnicowanymi kształtami, fakturami oraz użytymi tworzywami, dzięki czemu klasyfikuje się je jako produkty stymulujące zmysły, ale też ćwiczące motorykę, koordynację czy funkcje poznawcze.

Sprawdź, jakie modele grzechotek i gryzaków dla dzieci i niemowląt kryją się na naszych wirtualnych półkach!

pixel