Darmowa dostawa od 199,00 zł

Karuzele do łóżeczka z projektorem, pozytywką i pluszowymi zabawkami

( ilość produktów: 3 )

Tuż po zakupie bezpiecznego łóżeczka niemowlęcegomateracapościeli dziecięcej wielu rodzicom nasuwa się myśl o zamontowaniu kolorowej karuzeli na łóżeczko. Czy słusznie? Owszem – dziecko może obcować z takim produktem praktycznie od momentu narodzin. Omawiane karuzele do łóżeczek to zabawki bezpieczne, działające na niemowlaka uspokajająco, ale też wpływające pozytywnie na jego rozwój zarówno pod katem sprawności ruchowej, jak i percepcji wzrokowo-słuchowej. Biorąc pod uwagę fakt, że dziecko przez pierwsze miesiące przebywa w łóżeczku znaczną część czasu, inwestycja w karuzele nad łóżeczko wydaje się być w pełni sensowna i uzasadniona. W naszej ofercie znajdziesz karuzele do łóżeczka Fisher Price, Tiny Love, Chicco, Canpol Babies oraz Dumel – a więc produkty wyłączenie znanych i renomowanych producentów akcesoriów dziecięcych. Możesz nam zaufać!  

Karuzele nad łóżeczko niemowlęce lub turystyczne

Karuzela do łóżeczka dla dziewczynki lub chłopca to obecnie coś więcej niż wiszące zabawki z misiami. Dziś producenci próbują przekonać świeżo upieczonych rodziców produktami bazującymi na elementach interaktywnych. Co ciekawe, udaje im się to! A mowa tu o karuzelach do łóżeczka z projektorem, pozytywką, lampką, pluszakami, misiami, zawieszkami sensorycznymi, szumem czy czujnikiem płaczu. Sporo tego, prawda? Najnowsze karuzele dla dzieci i niemowląt dokładnie takie są. Zachwycają wielofunkcyjnością, skutecznie zajmując dziecko na długi czas. Tym samym zaspokajają pragnienia każdego maluszka – a są nimi zabawa oraz kontakt z otaczającym je światem. No dobrze, a co z wyciszeniem i zasypianiem dziecka? Tutaj z pomocą przychodzą łagodne dźwięki pozytywki, biały szum lub kojące odgłosy natury, a także delikatne światło błyszczących gwiazdek płynące z projektora (funkcjonalności karuzeli Fisher Price). Trzeba przyznać, że współczesne karuzele do łóżeczka z projektorem doskonale wywiązują się ze swojej funkcji. Warto tutaj zaznaczyć, że większość modeli tego typu produktów jest uniwersalna, to znaczy, że sprawdzą się nie tylko w przypadku klasycznych łóżeczek drewnianych, ale i bez problemu dopasują się do łóżeczek turystycznych czy kojców (karuzele do łóżeczka turystycznego).  

Karuzela do wózka dziecięcego, fotelika samochodowego i nie tylko

Wydawać by się mogło, że karuzele dla dzieci i niemowląt przeznaczone są tylko do montażu na ramie łóżka czy też jego szczebelkach. Otóż, dopóki mówimy o karuzelach na łóżeczko, dopóty jest to prawdą. Jednak na rynku dostępne są jeszcze karuzele, które wyposażone w uniwersalne zapięcie bez problemu przytwierdzimy do wózka dziecięcego – czy to wielofunkcyjnego, czy spacerowego, jak również fotelika samochodowego, nosidełka oraz leżaczka bujaczka. Tego typu karuzele podróżne można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Poszukujesz karuzeli do wózka dla dziecka? Sprawdź ofertę naszego sklepu dziecięcego. Oferujemy mnóstwo produktów z tej kategorii.  

Karuzele dla dzieci i niemowląt – Fisher Price, Chicco, Tiny Love, Canpol Babies, Dumel

Na pytania w stylu – karuzela do łóżeczka od kiedy – mamy jedną odpowiedź. Zauważ, że karuzele nad łóżeczko niemowlęce stanowią jedne z pierwszych zabawek, jakie osoby z najbliższego otoczenia – dziadkowie, przyjaciele – kupują dziecku na prezent z okazji jego narodzin. Oczywiście, jeżeli nie wyprzedzili ich sami rodzice, wyposażając pokój dziecka w ten element.

Krótko mówiąc, nie ma powodów do obaw, że produkt będzie nietrafiony, bo kupiony przedwcześnie. Styczność z produktem, jakim jest karuzela z pozytywką do łóżeczka lub karuzela do wózka, dziecko może mieć już około 1-2 miesiąca życia, a nawet wcześniej. Dlatego przejrzyj na spokojnie modele karuzel dla dzieci od najpopularniejszych w tej dziedzinie producentów, a więc Tiny Love, Fisher Price, Chicco, Dumel oraz Canpol Babies, porównaj ich funkcje, możliwości i wybierz odpowiedni artykuł, którym umilisz niejedną chwilę swojemu maleństwu.

Sprawdź, jakie karuzele dla niemowląt i dzieci kryje nasza oferta, a następnie dokonaj szybkich i wygodnych zakupów online!  

pixel