Darmowa dostawa od 199,00 zł

Wózki dziecięce Włocławek

Wózek dziecięcy to produkt, za którym rodzice rozglądają się jeszcze przed narodzinami dziecka. Wybór idealnego modelu może okazać się trudniejszy, niż przypuszczałeś. W przypadku pierwszego wózka dla dziecka możesz wybrać tradycyjną gondolę – wózek głęboki. Ta jest jedynym słusznym wyborem dla noworodka. W ofercie naszego sklepu dziecięcego we Włocławku spotkasz się z szerokim wyborem produktów z tego zakresu. Niemniej to nie wszystko, co chcemy Ci zaoferować, ponieważ pierwszym wózkiem dla niemowlaka również może być wózek wielofunkcyjny. Tutaj do wyboru pozostaje wariant 2w1 lub 3w1. Pierwsza opcja to połączenie gondoli ze spacerówką, z czego swoją drogą wzięła się nazwa zamienna dla tego produktu – wózek głęboko-spacerowy. Druga opcja to rozwinięcie modelu 2w1 o dodatkowy element, którym jest fotelik samochodowy z kategorii 0-13 kg.

W sklepie dziecięcym Smykoland Włocławek mamy do zaoferowania także inne rodzaje wózków dla niemowląt i dzieci. Mowa tu choćby o komfortowych wózkach spacerowych, wyjątkowo lekkich spacerówkach parasolkach czy opcji niestandardowej – wózkach bliźniaczych. Te ostatnie – wbrew temu co mogłoby się wydawać – służą nie tylko bliźniakom, ale i dzieciom rok po roku. Uzupełnieniem oferty są rozmaite akcesoria do wózków dziecięcych: torby dla mam, śpiworki do wózka głębokiego lub spacerowego, rękawiczki do wózkaparasolki i wiele innych. Chcąc zagwarantować sobie i dziecku wyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa podczas spacerów, zdecydowanie warto rozważyć ich zakup.

Nowoczesne gondole, wózki 2w1 i 3w1, spacerowe lub bliźniacze – kup w Smykoland Włocławek

Potrzeby dzieci i rodziców to „działka”, która jest nam bliska od dobrych paru lat, i w której, mówiąc kolokwialnie, czujemy się jak ryba w wodzie. Potwierdzeniem tego jest przede wszystkim starannie skonstruowana oferta wózków dla dzieci i niemowląt, na którą składają się produkty pochodzące wyłącznie od wiodących producentów.

Cybex, Anex, Venicci, X-lander, Kinderkraft, Bebetto, Coto Baby, Valco, Junama – to między innymi te marki wiodą prym w branży dziecięcej. Co dokładnie kryje się pod tym stwierdzeniem w kontekście omawianych wózków dla najmłodszych? Gwarancja bezpieczeństwa i komfortu, wysoka funkcjonalność i wygoda użytkowania oraz oczywiście modny design. Dla zdecydowanej większości kupujących są to cechy, którymi definiują odpowiedni wózek dla dziecka. Zaliczasz się do tej grupy? A może masz inne, skonkretyzowane już oczekiwania względem potencjalnego zakupu lub wręcz przeciwnie – potrzebujesz pomocy w wyborze właściwego wózka dziecięcego? Załoga sklepu Smykoland jest do Twojej dyspozycji – stacjonarnie przy ul. Falbanka 14 we Włocławku lub online.

pixel