Darmowa dostawa od 199,00 zł

Foteliki samochodowe Toruń

Jesteś z Torunia lub okolic i poszukujesz sklepu, w którym kupisz idealny fotelik samochodowy dla dziecka? Sprawdź Smykoland Toruń zlokalizowany przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 53 – zapoznaj się z bogatą ofertą fotelików samochodowych dla dzieci w różnym wieku.

Chcesz u nas dokonać zakupu odpowiedniego fotelika samochodowego dla noworodka, niemowlaka, a może starszego dziecka – 2-,3-,4-, 5- czy 6 latka? Odpowiemy na każdą Twoją potrzebę! W sklepie Smykoland Toruń posiadamy foteliki ze wszystkich grup wagowych – zarówno tych podstawowych, jak i „uzupełniających”. Nie wiesz, którą kategorię wybrać? Zaufaj naszym specjalistom, którzy wytypują najlepszy produkt dla Twojej pociechy. Nie musisz czytać artykułów na temat najlepszych fotelików samochodowych ani sprawdzać rankingów. Zaoszczędź swój czas. Zdaj się na naszą wiedzę i doświadczenie!

Nasi doradcy klienta z przyjemnością dopasują fotelik samochodowy nie tylko do wagi, wzrostu czy wieku Twojego dziecka, ale i do pojazdu, w którym będzie ono na co dzień podróżowało lub podróżuje. Uwaga, nie każdy fotelik pasuje do każdego auta. Dlatego w przypadku zakupów stacjonarnych przymierzenie fotelika w samochodzie jest nie tyle czynnością zalecaną, co obowiązkową. Proces sprawdzenia tego, czy fotelik nadaje się do Twojego pojazdu, a przy okazji dokładna instrukcja jego poprawnego montażu, odbywa się na parkingu przed centrum handlowym.

Podoba Ci się nasze kompleksowe podejście do klienta? Jeśli tak, to nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i wpadnij do nas na udane zakupy!

Sklep z fotelikami samochodowymi dla dzieci i niemowląt Toruń – dlaczego Smykoland?

Fotelik samochodowy to artykuł, w przypadku którego bezpieczeństwo i komfort to cechy szczególnie pożądane. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też w sprzedaży posiadamy foteliki pochodzące od czołowych producentów, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Avionaut, Britax Romer, Cybex, Avova, Maxi Cosi, Nuna, Joie – z tymi markami, choć nie tylko, spotkasz się w naszym sklepie dziecięcym w Toruniu!

Absolutnie każdy oferowany fotelik samochodowy dla dziecka posiada niezbędny certyfikat dopuszczający go do użytku (ECE R44-03 lub ECE R44-04). Część z produktów spełnia ponadto najnowszą normę i-Size (ECE R129). To jednak nie wszystko, ponieważ wiele z proponowanych przez nasz sklep fotelików do auta dla niemowląt i dzieci może „pochwalić się” pozytywną opinią uzyskaną w niezależnych testach zderzeniowych, np. ADAC.

Wybór odpowiedniego fotelika do samochodu dla dziecka nie ogranicza się tylko do kategorii wagowej czy najlepszej na rynku marki. Niemniej istotną kwestią jest sam montaż. Najczęściej odbywa się on przy wykorzystaniu systemu isofix, choć w niektórych przypadkach za pomocą pasów bezpieczeństwa. O ile w nowszych pojazdach wspomniany system występuje, o tyle w starszych niekoniecznie. Bez obaw – w sklepie Smykoland Toruń znajdziesz zarówno foteliki samochodowe z isofix, jak i bez (fotelik na pasy bezpieczeństwa).

Jeszcze jedna ważna sprawa – fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy (RWF), przodem (FWF), a może model umożliwiający montaż w obu kierunkach? Nie wiesz, na którą opcję postawić? Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji – z chęcią wskażą Ci słuszne rozwiązanie.

Akcesoria do fotelików samochodowych Toruń – z myślą o bezpiecznej, komfortowej i przyjemnej podróży z dzieckiem

Artykułem, bez którego trudno wyobrazić sobie bezpieczne wycieczki samochodowe z dzieckiem, jest baza isofix. Zdecydowana większość kupujących inwestuje w nią od razu przy zakupie fotelika, uznając ją za obowiązkowy element w pojeździe, w którym podróżuje dziecko. Słusznie! W końcu to zapewnienie jeszcze większej stabilności dla fotelika samochodowego oraz szybszy, łatwiejszy – i co najważniejsze – bezbłędny montaż.

W asortymencie naszego sklepu dziecięcego w Toruniu znajdziesz rozmaite akcesoria do fotelików samochodowych. Moskitiery, otulacze, śpiworki, wkładki antypotowe – byłoby idealnie, gdyby te produkty znalazły się na wyposażeniu każdego jednego samochodu, w którym przewożony jest „mały pasażer”.

Jazda autem z dzieckiem będzie dla niego zdecydowanie przyjemniejsza, jeśli pomyślisz o typowych artykułach samochodowych dla dzieci i niemowląt. I tutaj jesteśmy w stanie pomóc – zaproponować praktyczne i przydatne gadżety samochodowe stworzone z myślą o najmłodszych. Myślimy tu m.in. o: lusterkach do obserwacji dziecka, osłonkach przeciwsłonecznych na szybę o atrakcyjnym dla malucha designie czy specjalnych organizerach bądź stolikach, dzięki którym dziecko będzie się dobrze bawić podczas każdej jednej podróży.

Do zobaczenia na zakupach w sklepie Smykoland Toruń!  

 

pixel