Darmowa dostawa od 199,00 zł

Uchwyty na kubek lub butelkę do wózków dziecięcych

( ilość produktów: 4 )

Uchwyt na kubek to niezwykle przydatny gadżet do każdego wózka dziecięcego. Umożliwia wygodny i bezpieczny transport napoju dla dziecka i/lub rodzica w trakcie spaceru. Dzięki niemu butelka lub bidon znajdują się dosłownie na wyciągnięcie ręki, co podnosi komfort podróżowania. Montaż produktu jest prosty, wręcz intuicyjny – nie powinieneś mieć z nim problemu. Dostępne w sprzedaży naszego sklepu dziecięcego uchwyty na butelkę lub kubek to produkty albo uniwersalne, albo stworzone wyłącznie pod konkretne modele wózków. Muuvo, Cybex, Anex, Venicci, X-lander czy Kinderkraft – to między innymi te marki oferują „dedykowane” uchwyty na kubek, które są idealnie dopasowane do kształtu, stylu czy koloru stelaża wózka. Zaspokajają tym samym oczekiwania tych nabywców, którym zależy na spójnym, perfekcyjnym designie.

Uchwyt na butelkę do wózka głębokiego, spacerowego, 2w1 czy 3w1 swoje zastosowane znajduje przede wszystkim latem. O tej porze roku, kiedy temperatura sięga 30 stopni Celsjusza, odpowiednie nawodnienie jest bardzo ważne – zarówno jeśli chodzi o dziecko, jak i osobę dorosłą. Nie oznacza to jednak, że uchwyt na kubek do wózka dziecięcego idzie w odstawkę, kiedy na zewnątrz robi się chłodniej. Uchwyt na butelkę – uniwersalny lub kompatybilny z konkretnymi modelami wózków dziecięcych zawsze może być wykorzystany do przewożenia ciepłych napojów w bidonie termicznym czy termobutelce ze słomką, pod warunkiem, że dobierzesz produkt o odpowiednich wymiarach. Co więcej, taki gadżet świetnie sprawdzi się do transportu Twojej kawy lub herbaty. Nierzadko rodzice kupują dwa uchwyty do kubka na wózek, instalując je po obu stronach. Pozwala to na komfortowe przewożenie butelki dziecięcej ze smoczkiem, bidonu czy kubka dla dziecka oraz napoju dla nich samych.

Uniwersalny czy kompatybilny – znajdź idealny uchwyt na butelkę, kubek, bidon do wózka głębokiego lub spacerówki

Produkt, którego szukasz to uchwyt na kubek do wózka uniwersalny, a może wariant „dedykowany” do konkretnego modelu, np. Cybex, Anex, Kinderkraft bądź Muuvo? W sklepie dziecięcym Smykoland dbamy o to, aby odpowiedzieć na oba te zapytania. Mamy nadzieję, że wśród widocznych propozycji znajdziesz artykuł, na którym Ci zależy. Przypominamy, że zakup uchwytu na butelkę do wózka możesz zrealizować albo w sklepie internetowym, albo stacjonarnie w jednym z sześciu punktów: Bydgoszcz, Poznań, Włocławek, Gniezno, Konin, Toruń.

pixel