Darmowa dostawa od 199,00 zł

Wózki dziecięce Bydgoszcz

Wózek dziecięcy to jeden z pierwszych produktów na liście zakupowej przyszłych rodziców. W tym wypadku możesz zdecydować się na klasyczny wózek głęboki, tzw. gondolę, która najlepiej sprawdzi się w okresie niemowlęcym. Posiadamy szeroki wybór produktów z tej kategorii. Niemniej ciekawszym zakupem może się okazać wózek wielofunkcyjny. W tym wypadku do wyboru pozostaje wózek 2w1 lub 3w1. Pierwszy, będący połączeniem wózka głębokiego i spacerowego (zwany jako wózek głęboko-spacerowy). Drugi, będący rozszerzeniem wózka 2w1 o możliwość zamontowania na jego stelażu fotelika samochodowego z grupy 0-13 kg.

W ofercie naszego sklepu dziecięcego w Bydgoszczy znajdziesz oczywiście wysokiej klasy wózki spacerowe, jak również lekkie spacerówki, a nawet wózki podwójne – idealne dla bliźniaków lub dzieci rok po roku. Dysponujemy także niezbędnymi akcesoriami do wózków, typu śpiworki do gondoli lub spacerówki, torby dla mam, mufki do wózka, parasolkiprześcieradła do gondoli itp. To właśnie te elementy poprawiają funkcjonalność wózka dziecięcego, dzięki czemu każda wyprawa staje się tylko przyjemniejsza!

Nowoczesne wózki głębokie, 2w1, 3w1, spacerowe, bliźniacze – kup w Smykoland Bydgoszcz

Jako doświadczony sklep z wózkami w Bydgoszczy mamy świadomość, że sporej rzeszy klientów zależy na produktach sprawdzonych, a więc pochodzących od renomowanych producentów. Właśnie dlatego w Smykolandzie w Bydgoszczy znajdziesz wózki dla dzieci i niemowląt Cybex, X-lander, Venicci, Kinderkraft, Anex, Bebetto, Adamex, Britax Romer itd. Są to artykuły tych marek, które w sposób bezkompromisowy łączą ze sobą funkcjonalność, bezpieczeństwo, komfort i wysmakowany design. Tak brzmi definicja idealnego wózka dziecięcego – zgodzisz się?

Zajrzyj do naszego sklepu stacjonarnego – Smykolandu w Bydgoszczy i zapoznaj się z aktualną ofertą wózków dziecięcych. Jeśli nie masz jeszcze upatrzonego konkretnego modelu, nasi doradcy chętnie wskażą Ci kilka najbardziej sensownych opcji. Z naszej strony możesz liczyć na dopasowanie wózka zarówno do indywidualnych potrzeb, jak i określonego przez Ciebie budżetu, a ponadto do wielkości bagażnika samochodu, w którym wózek dla dziecka zamierzasz przewozić.

Przed Tobą zakup pierwszego wózka dziecięcego, a może inwestycja w tzw. spacerówkę parasolkę? Serdecznie zapraszamy do Smykolandu przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 33 w Bydgoszczy na udane zakupy. Jeśli wcześniej wolisz zapoznać się z dostępnym asortymentem lub preferujesz zakupy online, to odsyłamy Cię do naszego internetowego sklepu dziecięcego.

pixel