Darmowa dostawa od 199,00 zł

Stelaże do wózków dziecięcych

( ilość produktów: 6 )

Chcesz dostosować całą konstrukcję wózka dziecięcego do potrzeb dziecka, miejsca zamieszkania czy stylu życia? Interesują Cię spersonalizowane rozwiązania, dlatego postanowiłeś, że wózek dziecięcy „stworzysz” sam? Pierwszy krok to wybór odpowiedniego stelaża. W tej kategorii prezentujemy modele pochodzące od czołowych producentów, m.in. Cybex. Sprawdź aktualnie dostępne modele i zrealizuj zakupy w sklepie internetowym lub przyjdź do jednego z oddziałów stacjonarnych. Znajdziesz nas w Bydgoszczy, Włocławku, ToruniuGnieźnie i Koninie.

Stelaż do wózka dla dziecka lub niemowlaka – co trzeba o nim wiedzieć?

Stelaż to najważniejsza część konstrukcyjna całego wózka dziecięcego. Stanowi bazę dla kolejnych elementów wyposażenia. Bez niego nie powstałby żaden wózek dla dziecka czy niemowlaka. Do niego wpina się gondolę, siedzisko spacerowe, a nierzadko nosidełko samochodowe. W związku z tym od stelaża oczekuje się, aby był przede wszystkim stabilny i wytrzymały, lekki i kompaktowy, a jego wyposażenie stanowiły odpowiednie koła dopasowane do terenu, po jakim zamierzamy się poruszać. Koła większe, mniejsze, pompowane, żelowe czy piankowe z dobrą amortyzacją – wybierając idealny stelaż do wózka, ten temat trzeba zgłębić lub skonsultować ze specjalistą.

Obecnie producenci wychodzą naprzeciw kupujących i oferują stelaże do wózków wykonane z wysokiej jakości tworzyw. Co się za tym kryje? Produkty te są nie tylko trwałe czy zaskakująco mało ważą (w większości przypadków za sprawą aluminium), ale i posiadają opcję łatwego, intuicyjnego składania i rozkładania. Uwaga,  szukając właściwego stelaża do wózka, nie kieruj się tylko wagą, lecz zwróć uwagę także na jego wymiary: zarówno te całkowite, jak i te, które osiąga po złożeniu. Przy okazji zweryfikuj, czy dany model oferuje opcję szybkiego zdejmowania kół. Wszystkie te aspekty będą mieć olbrzymie znaczenie, jeżeli zamierzasz często podróżować i przewozić wózek w samochodzie. Upewnij się, że zmieści się on w bagażniku Twojego auta.

Wybór stelaża do wózka dziecięcego wymaga zwrócenia uwagi także na kwestie, jaką jest możliwość prowadzenia wózka przodem i tyłem do kierunku jazdy. Najnowsze modele wózków dla noworodków, niemowląt i starszych dzieci wyposażone są w to udogodnienie. Naszym zdaniem zdecydowanie powinno się ono znaleźć w specyfikacji każdego innowacyjnego wózka. Podobnie, jeśli chodzi o regulację wysokości rączki. Dzięki tej funkcji rodzic bądź opiekun może dopasować ją do swojego wzrostu i wygodnie prowadzić wózek. Jest to niezwykle przydatne, szczególnie, gdy rodzice czy opiekunowie różnią się wzrostem.

Cybex PRIAM 4.0 stelaż do wózka – stwórz własny zestaw z produktami czołowej marki

Niewielu producentów oferuje możliwość zakupu niezależnie: stelaża do wózka, gondolisiedziska spacerowego i fotelika samochodowego 0-13 kg. Cybex, jako jeden z liderów w branży dziecięcej, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom sporej części rodziców, dając szansę na stworzenie unikalnego zestawu podróżnego.

W naszym sklepie dziecięcym kupisz ekskluzywny model Cybex PRIAM 4.0 – stelaż do wózka z siedziskiem – w czterech wersjach kolorystycznych: Matt Black, Rosegold, Chrome Brown i Chrome Black. Chcąc z niego w pełni korzystać, musisz wyposażyć się w gondolę, tapicerkę do wózka, opcjonalnie w fotelik samochodowy i adaptery – oczywiście z tej samej linii. Wszystko to, a nawet więcej, znajdziesz u nas.

Sprawdź także: śpiworki do wózka, torby dla mam, uchwyty na kubek.

 

pixel