Darmowa dostawa od 199,00 zł

Pojemnik na smoczek – Lovi, Canpol, Suavinex i inne

( ilość produktów: 14 )

W sytuacji, gdy smoczek uspokajający nie jest używany przez dziecko lub mamy w zapasie dodatkowy egzemplarz, przydatne okazują się specjalne pojemniki, w których możemy je przechować. Doskonale wiedzą o tym producenci smoczków dla dzieci, niemowląt i noworodków – Canpol Babies, Lovi, Minene, Nibbling, Suavinex – którzy odpowiadając na potrzeby  świeżo upieczonych rodziców, do swoich ofert wprowadzili te jakże nieocenione akcesoria. W Smykolandzie czekają na Was pojemniki na smoczek wyżej wymienionych, renomowany marek, dzięki czemu możecie być całkowicie spokojni, jeśli chodzi o ich jakość. Już teraz zamów online odpowiednie etui na smoczek!  

Etui na smoczek – dlaczego warto je mieć?

Opakowanie na smoczek sprawdza się zwłaszcza podczas spacerów, wycieczek i innych podróży, w które zabieramy ze sobą maluszka. Pojemnik na smoczek pozwala „wyjść z opresji” w momencie, gdy smoczek niespodziewanie spadnie na ziemię, a my będąc poza domem, nie mamy go jak umyć czy wyparzyć. Niestety, ale wciąż nie każdy rodzic posiada urządzenie, jakim jest sterylizator do smoczków. Wówczas dodatkowy smoczek schowany w estetycznej „torebeczce” – mówiąc kolokwialnie – ratuje nam życie. Kolejna sytuacja, kiedy etui na smoczek okazuje się niezwykle przydatnym gadżetem, to zgubienie smoczka. I tu zapas smoczków uspokajających zamkniętych w tzw. pokrowcu jest absolutnie mile widziany.

Opakowanie na smoczek – czym charakteryzuje się model idealny?

Idealny pojemnik na smoczek to taki, który wykonany jest z bezpiecznego materiału. Większość modeli na rynku bazuje na plastiku lub silikonie spożywczym – surowcach, które są łatwe do mycia i utrzymania higieny. A propos bezpieczeństwa, jeszcze jedna ważna informacja, etui na smoczki nie powinno oczywiście zawierać BPA. Przed jego zakupem, upewnijmy się, czy faktycznie tak jest.

Większość dostępnych na rynku opakowań na smoczki wyposażonych jest w uchwyt, przy pomocą którego z łatwością przymocujemy go do wózka dziecięcego, torby dla mamy, fotelika samochodowego czy łóżeczka dziecięcego. Zanim jednak dokonamy ostatecznej decyzji, przyjrzymy się, rodzajowi zapięcia, długości uchwytu i temu czy jest on elastyczny. Każdy producent etui na smoczki postarał się bowiem o unikalne, autorskie wykończenie produktu, które może mieć znaczenie przy jego późniejszym mocowaniu. Czego innego będziesz oczekiwać od pojemnika na smoczek, który zamocujesz do wózka spacerowego, a czegoś innego od opakowania, które przypniesz do torby lub plecaka.

Z kwestii praktycznych pozostaje jeszcze wielkość pokrowca na smoczek. W Smykolandzie znajdziesz dwa rodzaje pojemników do przechowywania smoczków. Pierwsze, o niewielkich rozmiarach, pomieszczą jeden zapasowy smoczek dla dziecka. Drugie, nieco większe, zmieszczą nawet trzy smoczki uspokajające lub jeden zapasowy egzemplarz i łańcuszek do smoczka. Który wariant wybierasz?  

Pokrowiec na smoczek – wybierz odpowiedni model

Nie ulega wątpliwości, że etui na smoczek to produkt, który powinien znaleźć się w każdej wyprawce dla dziecka. W naszym sklepie dziecięcym online – Smykolandzie – znajdziesz zarówno plastikowe opakowania na smoczki, jak i silikonowe etui o oryginalnym designu i przyjemnej dla oka kolorystyce. Już teraz skomponuj zestaw idealny – dobierz odpowiedni model pojemnika do posiadanego smoczka!

Preferujesz zakupy w sklepach stacjonarnych? Jesteśmy do Twoich usług! Zapraszamy do Smykolandu w: Bydgoszczy, Włocławku, Toruniu, Koninie i Gnieźnie.

pixel