Darmowa dostawa od 199,00 zł

Inhalatory dla dzieci i niemowląt

( ilość produktów: 2 )

Inhalator dla dziecka to urządzenie niezastąpione w sytuacji, gdy maluszek zmaga się z chorobami układu oddechowego typu alergia czy astma, jak również wtedy, gdy dopada je sezonowe przeziębienie lub grypa, a także wszelkie inne infekcje górnych dróg oddechowych. Inhalator dla niemowlaka, określany zastępczo nebulizatorem, to jeden z tych produktów, którego nie może zabraknąć w żadnej domowej apteczce. Dostępne w naszym sklepie dziecięcym inhalatory dla dzieci producenta MesMed to wyroby medyczne, posiadające deklarację zgodności – certyfikat CE, a to oznacza, że użytkowanie ich jest w pełni bezpieczne. Co istotne, mogą z nich korzystać nie tylko dla dzieci, ale i rodzice! Poznaj bliżej inhalatory dla dzieci i dorosłych oferowane przez Smykoland – sklep dziecięcy online!  

Inhalator dla dziecka – odkryj artykuły idealne do domowej inhalacji

Na wstępie warto zauważyć, że w przypadku inhalatorów dla niemowląt i dzieci rynek jest wręcz przepełniony tego typu sprzętami. Podobnie zresztą jak w każdej innej kategorii produktów dziecięcych. Oferowane przez apteki oraz sklepy inhalatory dla dzieci różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale i parametrami czy funkcjami. Dlatego nie warto decydować się na pierwszy lepszy artykuł w przystępnej cenie, a wybrać ten, który przy maluszku sprawdzi się najlepiej. Zatem, na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu tego rodzaju sprzętu, a ostatecznie jaki inhalator dla dziecka wybrać?

Zdecydowanie najlepszym wyborem będzie zakup inhalatora dla pneumatyczno-tłokowego. Tego typu sprzęty cechują się dużą szybkością nebulizacji i wysoką wchłanialnością leków, dzięki czemu leczenie chorób górnych dróg oddechowych u dzieci przebiega szybko i efektywnie. Omawiane inhalatory dla niemowląt i dzieci są niezwykle łatwe i wygodne w obsłudze, a dzięki niewielkim rozmiarom można je ze sobą zabrać gdziekolwiek tylko chcemy. Proponowane przez nasz sklep dziecięcy inhalatory dla najmłodszych cechuje wytrzymała obudowa, brak części ruchomych – membran czy zaworków – które mogłyby narazić dziecko na niebezpieczeństwo, jak również cicha praca. Na uwagę zasługuje jeszcze zabezpieczenie przeciw przegrzewaniu się urządzenia. Inhalator dla dziecka MesMed wyłącza się automatycznie po zaprogramowanym czasie – 15 minutach. Każde wspomniane rozwiązanie przyczynia się do tego, że oferowane inhalatory posiadają gwarancję całkowitego bezpieczeństwa podczas przeprowadzania inhalacji zarówno u noworodków, niemowląt, jak i starszych dzieci. Na koniec kwestia zasilania zastosowanego w oferowanych inhalatorach dla dzieci. Mamy tu bowiem do czynienia z rozwiązaniem niesamowicie praktycznym i uniwersalnym. Do wyboru pozostaje zasilanie przy użyciu baterii lub podłączenie inhalatora do źródła zasilania przez port USB. W praktyce oznacza to ładowanie inhalatora dziecięcego na kilka sposobów: ładowarką do telefonów komórkowych, ładowarką samochodową, a także poprzez podłączenie urządzenia bezpośrednio do laptopa.  

Inhalator dla niemowląt – postaw na design przyjazny dzieciom

U niektórych dzieci korzystanie z inhalatora – urządzenia nieznanego jeszcze maluszkowi, na dodatek wydającego dźwięk – może na początku wywoływać lęk, dezorientację i być stresujące. Na szczęście skutecznym rozwiązaniem na tego typu okoliczność są inhalatory dla dzieci i niemowląt w kształcie zwierzątek (pieska, małpki itp.). Ich przyjazny wygląd sprawia, że maluch jest spokojny, nie płacze, a wręcz przeciwnie – jest zaciekawiony sprzętem. W efekcie możliwe staje się bezproblemowe wykonanie pełnej sesji inhalacji z udziałem maluszka. Stworzone na kształt kolorowej zabawki, inhalatory dla niemowląt, to nierzadko jedyny sposób na przeprowadzenie inhalacji u małego dziecka. Inhalacji, która przy odwzorowaniu kształtu oraz wizerunku zwierzątek lub bajkowych postaci, przeradza się w prawdziwą zabawę.

Warto nadmienić, że omawiane inhalatory dla dzieci mogą być użytkowane także przez pozostałych członków rodziny. W tym celu pomocne okazuje się wyposażenie zestawu do inhalacji, które oprócz maski dla dzieci, ustnika, długiego przewodu powietrznego i nebulizatora, skrywa maskę dla dorosłych oraz zapasowe filtry. Oczywiście przy korzystaniu z jednego inhalatora przez kilka osób, bezwzględnie każdorazowo należy zadbać o jego czyszczenie i dezynfekcję.  

Inhalatory dla dzieci i dorosłych – sklep

Sprawdź, jakie inhalatory do użytku domowego dla noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych dostępne są w aktualnej ofercie Smykolandu – sklepu dziecięcego. Wybierz produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego dziecka i możliwości finansowych, a następnie dokonaj wygodnych zakupów online. Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Przypominamy, że inhalatory dla dzieci, niemowląt i noworodków znajdziesz także w naszych sklepach stacjonarnych – w Bydgoszczy, Gnieźnie, Koninie, Toruniu lub Włocławku.

pixel