Darmowa dostawa od 199,00 zł

Okulary przeciwsłoneczne dziecięce

( ilość produktów: 4 )

Nie tylko oczy osoby dorosłej powinny być chronione przed szkodliwym promieniowaniem UV. W tej kwestii powinniśmy pamiętać zwłaszcza o dzieciach, których narząd wzroku wymaga szczególnej ochrony. Pomocne okazują się tutaj prezentowane poniżej okulary przeciwsłoneczne dla dzieci. Zdecydowanie nie należy traktować ich wyłącznie jako gadżet – modny element stylizacji. Miejmy na uwadze, że to produkt, który ma za zadanie przede wszystkim chronić oczy naszych pociech, i dlatego wybierajmy tylko sprawdzone, pewne modele. W ofercie naszego sklepu dziecięcego online, jak również oddziałach stacjonarnych – Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, KoninGniezno – spotkasz się z dużym wyborem okularów przeciwsłonecznych dla najmłodszych posiadających najlepsze parametry! Sprawdź, jakie modele możemy Ci zaoferować!

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci i niemowląt z filtrem UV

Ochrona skóry maluszka poprzez smarowanie specjalnym kremem z filtrem to pierwsze, co przychodzi do głowy rodzicom latem czy zimą. Niestety ochrona oczu dziecka przy wykorzystaniu odpowiednich dla niego okularów przeciwsłonecznych jest nadal bagatelizowana. Eksperci przekonują, że pewne mechanizmy chroniące oczy rozwijają się z wiekiem, dlatego też ochrona oczu małych dzieci jest bardzo, ale to bardzo ważna. W przeciwnym razie wzrok przebywającego na zewnętrz dziecka bezpośrednio wystawiony jest na niebezpieczne promieniowanie UV, które może prowadzić do rozmaitych powikłań.

W związku z powyższym okulary przeciwsłoneczne dla dziecka z filtrem UV to artykuł, w jakim każdy rodzic powinien wyposażyć swoją pociechę. Kupując je, zwróć uwagę, czy wypatrzony model posiada stosowne certyfikaty. Oferowane przez nasz sklep okulary przeciwsłoneczne dziecięce marki Chicco (choć nie tylko) możesz kupować w ciemno, bowiem spełniają one wymogi Dyrektywy Europejskiej 89/686/EEC. Zapewniają 100% ochrony przed promieniami słonecznymi UVA, UVB i UVC. Wszelkie inne okulary przeciwsłoneczne dla niemowląt i starszaków, które ubogacają ofertę naszego sklepu, to także produkty bezpieczne, których jakość została opatrzona odpowiednymi certyfikatami. Wszystko po to, by zapewnić Twojemu maleństwu maksimum bezpieczeństwa.

Dziecięce okulary przeciwsłoneczne – wysoka jakość, różne kolory i kształty

Dobre okulary przeciwsłoneczne dla dziecka, niemowlaka to takie, które wykonane są z wysokiej jakości komponentów. Dzięki temu są w stanie sprawdzić się w każdej sytuacji; zarówno podczas spaceru w wózku dziecięcym, jak i jazdy na rowerzehulajnodze czy zabawy w ogrodzie lub na placu zabaw. Krótko mówiąc, kiedy dzieci chcą się bawić, gonić, szaleć, okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV muszą „dorównać” im kroku. Odporność na uderzenia, zarysowania, złamania – dokładnie tym powinny cechować się dziecięce okulary przeciwsłoneczne. Jeśli chodzi o same oprawki, ważne, aby były miękkie i elastyczne, a tym samym zapewniały komfort noszenia (nie uciskały nosa czy okolic uszu). Czy okulary przeciwsłoneczne dla najmłodszych dostępne w sprzedaży naszego sklepu takie są? Absolutnie tak, możesz być spokojny!

Czas na dopasowanie względem wieku dziecka oraz jego płci. W ofercie Smykolandu znajdziesz okulary przeciwsłoneczne dla dzieci w niemal każdym wieku: 1-5 lat. Wśród proponowanych modeli z pewnością znajdziesz ten idealny dla dziewczynki czy chłopca. Okulary dostępne są w różnych kolorach i… kształtach. Wybierz te, które z największym prawdopodobieństwem przypadną do gustu Twojemu brzdącowi. Przekonaj się, że odpowiednia ochrona oczu Twojego dziecka może iść w parze z jego modnym, ekstrawaganckim wyglądem!

pixel